Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Do soutěže "Vyfoť projekt" přišlo 10000 alb

22.11.2011 08:03

Fotografická soutěž, vypsaná Ministerstvem pro místní rozvoj v období od 1.7. do 31.8. 2011 zaznamenala obrovský úspěch. Soutěžící do soutěže zaslali přes deset tisíc alb.

Bookmark and Share

Fotografická soutěž Vyfoť projekt se konala od 1. 7. do 31. 8. 2011. Do soutěže bylo přihlášeno 20 520 fotografií v 10 432 fotoalbech. Vítěze hlavní kategorie Nejtalentovanější fotograf/ka vybrala odborná porota, ve které zasedl šéfredaktor prestižního fotografického časopisu FotoVideo Rudolf Štáhlich a ředitel fotografického webu Fotopátračka Hynek Dvořák. Ve vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka se soutěžilo o největší počet nafocených projektů. Soutěž navíc provázelo pravidelné losování o ceny.

Nejvíce porotce zaujalo fotoalbum, které přihlásila Edita Žaludová z Černé u Bohdanče. Na vítězné fotografii zachytila projekt Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas. Tento projekt byl podpořen z Regionálního operačního programu Severovýchod. A čím snímek porotu zaujal? „Z fotografického hlediska se jedná o kvalitně provedené záběry kontrastu dvou architektonických období odrazem historie v působivé moderně,“ vysvětlil výběr poroty Rudolf Štáhlich.

 

Druhé místo získalo fotoalbum projektu Život po vězení: Reintegrační program Plus pro příslušníky romské komunity, které do soutěže přihlásil Roman Pekař z Nečtin. Projekt byl podpořen z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanosti.

 

Třetím nejtalentovanějším fotografem se stal Jaroslav Jirásek z Chebu. Ten do soutěže přihlásil projekt ze svého města, konkrétně Rekonstrukce pěší zóny v Chebu, který získal dotaci z Regionálního operačního programu Severozápad.

 

Více na www.vyfotprojekt.cz

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Do soutěže "Vyfoť projekt" přišlo 10000 alb"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |