Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

World Snow Day

19.12.2011 13:34

Pořadatelé TOUR DE KIDS (cyklistické závody pro děti) a SNOWKIDZ se spojili a společně připravili charitativní akci WORLD SNOW DAY 2012, která se uskuteční v neděli 22. ledna v běžeckém areálu u hotelu SkiCentrum v Harrachově.

Bookmark and Share

Jedinečný den plný sněhu a zábavy je celosvětová akce, která má cílem ukázat dětem, jak úžasný je sníh. Akce je součástí mezinárodní kampaně FIS SnowKidz „Sníh nás baví.“

Pokud sněhové podmínky budou nadále v Harrachově příznivé, tak se můžete těšit na sněhový hrad o výšce cca 12 metrů a 140 metrů hradeb. Samozřejmě nebude chybět ani cimbuří, hradomorna, vstupní brána a vše budou hlídat ze sněhu vytvořené sochy rytířů.

Programem bude provázet Míša Nosková (finalistka Superstar), která i zazpívá některé z písniček z muzikálu Děti ráje, zúčastněte se netradičních soutěží s českými sportovci, můžete si vyzkoušet jízdu na kole na sněhu, proběhne módní přehlídka zimního oblečení pro maminky za podpory známých českých Snowkidz Harrachov maminek, výuka lyžování pro děti v parku SnowKidz, testování lyží pro děti, týmová soutěž ve stavění sněhuláků, diskotéka pro děti, vystoupení klauna a mnoho dalšího.

Celá akce je volně přístupná, pro děti bude připraven zdarma teplý čaj na zahřátí a na chuť i sušenky.

Společně s Nadací Táta a Máma se akce účastní i děti z dětských domovů, které tak mohou strávit příjemný den na sněhu. Všichni účastníci vystupují bez nároku na honorář. Tímto děkujeme partnerům akce a všem dobrovolníkům, kteří nám pomohají se zajištěním akce a přispěli i na dárky pro děti.

Veškeré informace najdete na www.snowkidz.cz.

Doufáme, že se přijedete do Harrachova podívat...

Ivana Průchová

Diskusní fórum pro: "World Snow Day"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |