Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cenu za nejkrásnější rodinný výlet vyhrává...

18.1.2012 11:23

Na veletrhu Regiontour v Brně byli vylosováni výherci soutěže Cykloserveru.cz o nejkrásnější rodinný výlet.

Bookmark and Share

Z celkového počtu bezmála dvou set rodinných výletů, které nám poslali uživatelé a jejich ratolesti, jsme na veletrhu Regiontour 2012 v Brně vylosovali tři výherce. Jsou to:

  • 1. místo - Miloš Holý, Litoměřice, získává dárkový poukaz na víkendový pobyt pro celou rodinu v hotelu Svratka na Vysočině.
  • 2. místo - Patrik Pařík, Pardubice, získává rodinný voucher na jednu noc ve středověkém hotelu se snídaní, rodinné vstupné na strašidelnou prohlídku zámku, na prohlídku pivovaru a na středověký program zámku Dětenice u Mladé Boleslavi.
  • 3. místo - Václav Novák, Blansko, získává voucher na rodinné celodenní vstupné do westernového městečka Šiklův Mlýn ve Zvoli.

Losování proběhlo na stánku zřizovatele serveru, kartografického vydavatelství SHOCart a zodpověného úkolu se zhostil obchodní a výrobní ředitel, ing. Jaroslav Podhajský.

Výhercům srdečně blahopřejeme!

 

-red-

 

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |