Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Čtyři roční období. Čtyři závody. Čtyři nejlepší týmy.

31.3.2012 15:31

Série 4 cyklistických závodů ve čtyřech ročních obdobích, vždy na jednom místě – to je nový originální koncept závodů SYMBIO+ Cross Country Team 2012. V závodech o délce 40 km, které se uskuteční 21. dubna, 14. července, 29. září a 17. listopadu v rekreačním a sportovním areálu Vesec u Liberce, budou bojovat až 8 členné smíšené týmy o hlavní výhru – 200.000 Kč!

Bookmark and Share

Závod SYMBIO+ Cross Country Team 2012 je určen výhradně amatérským závodníkům, kteří si sestaví maximálně osmičlenný smíšený tým a zaregistrují se na www.symbiopluscycling.cz/xc.


Hlavní myšlenkou je nabídnout účastníkům tak trochu jiný závod a proto jsme přišli se zcela novým pojetím. Celá série 4 závodů se pojede na jednom a tomtéž místě – ve známém rekreačním a sportovním areálu Vesec u Liberce a dokonce i na jedné trati. Týmy tak budou mít jedinečnou šanci sledovat svůj výkonnostní progres“, uvedl ředitel závodů Miroslav Zavřel, jinak také nadšený biker, který absolvuje pravidelně skoro celou cyklistickou sérii Kolo pro život.


Z pohledu různorodosti kategorií najdeme na sérii těchto závodů další zajímavosti. Jednou z nich je závod „tandemů“, který je koncipován především pro rodinné příslušníky, tedy pro tandem dospělák + dítě. Pro děti a jejich rodiče se tak tento závod může stát životním zážitkem. Dále pak možnost účasti firemních týmů, které po zaplacení startovného mohou v místě závodu a na webových stránkách prezentovat svůj obor činnosti, přizvat si do týmu své partnery, kolegy či naopak vyzvat na souboj tým z konkurenční společnosti.


Každý zaregistrovaný tým bude mít přiděleno vlastní "depo", které bude vybaveno servisní technikou, trenažérem, občerstvením. Toto místo bude uzavřené a bude určeno pro absolutní komfort týmů s omezeným počtem hostů.


Hlavní cenu může získat tým, který se zúčastní minimálně 3 ze 4 závodů a bude nejlepší.
Podrobná pravidla jsou k dispozici na webových stránkách závodu včetně možnosti registrace. Celá akce je uzpůsobena potřebám sportovní cyklistické rodiny a je otevřená široké amatérské veřejnosti. Závody ve Vesci tak budou doplněny o celodenní zábavný program s občerstvením.

V rámci projektů podporovaných ze strany NADACE ČEZ, jedné z největších neziskových organizací v ČR, bude realizován projekt Bezpečnost jízdy na kole. „Na místě konání závodu budeme děti i jejich rodiče vzdělávat, jak správně používat ochranné pomůcky pro jízdu na kole, jak správně a bezpečně jezdit na silnicích i v terénu. V průběhu celého seriálu budeme postupně představovat jednotlivé bezpečnostní aspekty s tímto spojené“, dodává ředitel závodu Zavřel.


Více informací o závodu Symbio+ Cross Country Team 2012 je možné získat na webových stránkách www.symbiopluscycling.cz/xc.

 

Anežka Stoklasová

Diskusní fórum pro: "Čtyři roční období. Čtyři závody. Čtyři nejlepší týmy."

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |