Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Mistr Evropy Hynek nedal nikomu šanci

26.6.2012 11:55

Úřadující mistr Evropy v maratonu Kristián Hynek z týmu Česká spořitelna-Specializedpotvrdil roli největšího favorita a zvítězil v pátém závodě seriálu Kolo pro život, kterým byl Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto. Mezi ženami se radovala z triumfu na hlavní padesátikilometrové trati Michaela Procházková (Cyklotrenink.com).

Bookmark and Share

Hynek o svém vítězství v krkonošském závodě rozhodl v posledním sjezdu, kdy setřásl Jana Jobánka, který s ním jel skoro celý závod na čele. „Myslel jsem si, že zkusím atakovat dřív. A ne až ve sjezdu, což u mě zrovna nebývá zvykem. Těžil jsem z toho, že jsem si závěr pamatoval z loňska a jel jsem ten závěr docela zostra,“ řekl Hynek.


Po závodě v Mladé Boleslavi si na Kole pro život připsal druhý triumf v sezóně. „Nebyl jsem na tom už tak dobře jako minulý týden při mistrovství Evropy. Dal jsem si teď odpočinkovější týden a trochu to bylo znát. Ale těší mě, že jsem byl i tak schopen bojovat o nejvyšší příčky a vyhrát,“ dodal bikový král Krkonoš.


Výsledky - 50 km, muži: 1. Kristián Hynek (Česká spořitelna-Specialized) 1:39:06, 2. Jan Jobánek (MeridaBiking Team) +39, 3. Václav Ježek +4:35, 4. Jan Strož (oba Alpine Pro Author) +5:07, 5. Petr Dlask (Madeta Fitness-Specialized) +6:20, 6. Filip Eberl (RemerxMerida Kolín) +7:02.  Ženy: 1. Michaela Procházková (Cyklotrenink.com) 2:16:04, 2. Denisa Stodůlková (Česká spořitelna-Specialized) +1:27, 3. Jana Šimánková (BikeclinicCannondale) +1:49.

 

CS MTB Team

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Mistr Evropy Hynek nedal nikomu šanci"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |