Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Dobříšský Tvrďák není pro měkkýše

27.6.2012 14:28

Tvrdý a náročný závod, který imponuje především všestranným a vytrvalostním sportovcům. Můžete si při něm sáhnout na dno sil, a to bez ohledu jste-li trénovaný sportovec, nebo houževnatý blázen. Dobříšský triatlon je výzva, hozená rukavice. Zvednete ji? Přijmete účast jako možnost prověřit své síly bez ohledu na konečné pořadí?

Bookmark and Share

Přihlásit se ještě můžete v místě prezentace SK Vlaška v den závodu 30.06. 2012 od 10.00 do 12.30 hodin

Všem závodníkům přejeme mnoho sil v závodě a doufáme že si svoji „tvrďáckou“ licenci opravdu potvrdí ;) Zároveň také moc děkujeme každému, kdo nám pomáhá s organizací závodu a samozřejmě sponzorům, bez nichž by zcela určitě Tvrďáka nebylo :)

  • Popis trati

První probíhá plavecká disciplína. Délka tratí bude ovlivněna aktuální teplotou vody. Před závodem bude proveden test vody a na rybníce bude záchranná hlídka. Na horském kole se vyráží směrem k Vlašce a pokračuje se podle značení zelené barvy. Značkami jsou černé šipky na zeleném podkladě formátu A5. Tyto značky jsou místy doplněny vykřičníky v místech předcházejících kritickým úsekům (překážka v cestě, štěrk v rychlých úsecích apod). Zahnutá šipka předchází prudké zatáčce. Cyklistické depo bude umístěno u sportovního areálu Vlaška a po absolvování cyklistické trati zde odložíte kolo abyste se vydali na běžeckou trať. Běžecká trať je značena černými šipkami na červeném podkladě formátu A5. Ženy i muži jedou stejnou trať.

Moc se těšíme na tu napjatou závodní atmosféru, kterou vystřídá v průběhu dne uspokojení a příjemná únava po maximálních sportovních výkonech. Pečené sele pro čerstvé dobříšské tvrďáky bude samozřejmostí.

Další info najdete na webu Brdman.cz.

 

Michal Dudla

Diskusní fórum pro: "Dobříšský Tvrďák není pro měkkýše"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |