Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Srpnová cyklojízda zamíří k venkovnímu koupališti na Pražačce

16.8.2012 14:16

Na projížďku centrem letní Prahy láká zítra iniciativa Auto*Mat. Srpnová cyklojízda startuje ve čtvrtek 16. srpna po osmnácté hodině z náměstí Jiřího z Poděbrad. Jejím cílem bude venkovní koupaliště na Pražačce v Praze 3.

Bookmark and Share

Srpnová akce bude předzvěstí tradiční Velké podzimní cyklojízdy. Ta se uskuteční v sobotu 22. září a zahájí sedmý ročník pouliční slavnosti Zažít město jinak. Na podzimní cyklojízdě očekávají organizátoři několik tisíc lidí na kolech.

 

Prakticky každý obyvatel Prahy vlastní jízdní kolo a většina z nás na něm během léta vyrazí ať už na víkend nebo i na část dovolené. V čase prázdnin a hezkého počasí chceme Pražanům ukázat, že na kole se dá pohodlně jezdit také po městě. Kolo šetří čas, udržuje fyzickou kondici. Pohyb letními ulicemi je stejně příjemný jako malý výlet,“ říká Vít Masare z iniciativy Auto*Mat, která cyklojízdy organizuje.

 

Pravidelné pražské cyklojízdy jsou oslavou svobodného pohybu po městě. Zúčastňují se jich lidé všech generací. Nejde o sportovní, jako spíše o kulturně společenské události. Jízda umožňuje zažít ulice města včetně těch, která jsou za běžného dne zaplněné proudy aut, ze sedla bicyklu.

 

Zahraniční fenomén městské cyklistiky jako součásti moderního městského života přichází konečně i do Prahy,“ je přesvědčen Vít Masare.

 

Tady je trasa srpnové cyklojízdy >>>

 

Další informace najdete na www.cyklojizdy.cz

 

-media-automat-

Diskusní fórum pro: "Srpnová cyklojízda zamíří k venkovnímu koupališti na Pražačce "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |