Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Boudný vyhrál seriál Kolo pro život

24.9.2012 13:14

Pavel Boudný z týmu Česká spořitelna-Specialized vyhrál poslední závod 13. ročníku bikového seriálu Kolo pro život, kterým byla Oderská Mlýnice České spořitelny v Klokočůvku u Oder.

Bookmark and Share

Boudný vybojoval šesté prvenství v letošním ročníku a stal se i celkovým vítězem. Pomohly mu k tomu také problémy stájového kolegy Kristiána Hynka, který kvůli defektu a výměně kola ztratil jedenáct minut a i přes famózní stíhačku nakonec dojel až devátý.


Ve sjezdu po vrchařské prémii Kristián řízl pneumatiku a udělal tam velikou díru. Věděl jsem, že se s tím nedá nic dělat, tak jsem musel jet sám. Nebylo to nic lehkého, ale jsem rád, že jsem to vydržel až do cíle,“ uvedl Boudný po své sólové jízdě. S celkovým vítězstvím byl velmi spokojen. „Mám za sebou asi nejlepší sezónu kariéry. Vyhrál jsem titul v cross country, mám stříbro z mistrovství Evropy i republiky v maratonu, dařilo se mi na Kole pro život. A měl jsem dobré výsledky i na silnici,“ přiznal Boudný.


Hynek při defektu zadního kola věděl, že je po nadějích. „Už jsem to chtěl zabalit, ale vrátil jsem se k místu, kde stál manažer našeho týmu a měl rezervu. Vyměnili jsme kolo a řekl jsem si, že si dám aspoň kvalitní trénink. Chvíli jsem bojoval s motivací, ale dokázal jsem zrychlovat a bylo z toho ještě deváté místo,“ řekl Hynek.


Výsledky - 56 km, muži:1. Pavel Boudný (Česká spořitelna-Specialized) 1:54:50, 2. Václav Ježek (Alpine Pro-Author) +2:27, 3. Matouš Ulman (Scott&Hagget-Superior) +3:56, 4. Jan Hruška (Toyota Dolák) +4:12, 5. Ondřej Fojtík (Toyota Dolák) +5:54.
Ženy: 1. Denisa Stodůlková (Česká spořitelna-Specialized) 2:17:22, 2. Marcela Prskavcová (SixMonkeys) +9:54, 3. Johana Kolašínová (No Limit Bike Team) +14:15.

 

-CS MTB Team-

Diskusní fórum pro: "Boudný vyhrál seriál Kolo pro život"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.
Cyklovýlety, procházky i lázeňské pobyty v okolí Mariánských Lázní.


Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2021 Cykloserver.cz |