Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Závod v Koloběhu proběhne opět v Dalešicích

6.3.2013 12:29

Dalešický pivovar pořádá 18. května třetí ročník speciálního duatlonového závodu s názvem Koloběh, který je díky své koncepci unikátním závodem v celé České republice.

Bookmark and Share

Registrace týmů je zahájena, zájem mají závodníci z celé republiky. Tohoto speciálního závodu se mohou účastni pětičlenné týmy, které čeká sto kilometrů. Úkolem týmu je dopravit svůj štafetový kolík do cíle závodu. „Jeden člen týmu vždy běží, ostatní čtyři jedou na kole. Záleží na strategii, jak často se budou střídat. Není předepsané, jak dlouhou trať musí jednotlivý závodník uběhnout. Nutné je, aby vždy jeden člen týmu běžel. Teoreticky je možné, aby sto kilometrů uběhl jeden závodník, a ostatní závod odjeli na kole,“ popisuje správce Dalešického pivovaru a hlavní organizátor Ladislav Urban. Podmínkou závodu je to, že štafetový kolík se nesmí vézt na kole. Soutěží týmy mohou být smíšené, tedy kombinace závodníků a závodnic.

 

Trasa závodu má čtyři okruhy po 25 km v okolí Dalešické přehrady s kontrolním proběhem Dalešickým pivovarem. Trasy jsou vedeny většinou po lesních a polních cestách, pouze zčásti po asfaltu.

 

Nejlepší tým loňského roku Liborovi hoši zvládli závod za šest hodin a sedmnáct minut, druhým týmem byli Seefelders s časem šest hodin a čtyřicet jedna minut, třetí doběhl a dojel tým Pomalý bar s časem šest hodin a čtyřicet sedm minut.

 

Registrace probíhá na adrese www.pivovar-dalesice.cz/registrace/.

 

Eva Fruhwirtová

Diskusní fórum pro: "Závod v Koloběhu proběhne opět v Dalešicích"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz