Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Hynek první ve Vrchlabí

25.6.2013 17:01

Novopečený mistr republiky v maratonu Kristián Hynek (Elettroveneta-Corratec) ovládl pátý závod seriálu Kolo pro životVrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto. Mezi ženami byla na padesátikilometrové trati nejrychlejší Vendula Kuntová (Remerx-MeridaKolín).

Bookmark and Share

Hynek slavil prvenství týden poté, co se na Malevil Cupu stal domácím šampiónem v maratonu. V sobotním krkonošském závodě jel od prvního stoupání vpředu s dvojicí bikerů týmu Česká spořitelna-Specialized Boudným a Ulmanem, ale ty vyřadil ze hry defekt v posledním sjezdu. Cesta k vítězství se tak otevřela Hynkovi. 


Kluky potkala nehorázná smůla a já díky tomu mohl jet závěr na jistotu. Jsem rád, že to vyšlo na vítězství,“ řekl Hynek. „Závod jsem bral jako přípravu na mistrovství světa v maratonu, které je pro mě absolutním vrcholem sezóny. Doufám, že tam prodám formu,“ dodal směrem k šampionátu, který hostí příští sobotu rakouský Kirchberg.

Více na www.kolopro.cz.

 

-csmtbteam- 

Diskusní fórum pro: "Hynek první ve Vrchlabí"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |