Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Do Berouna na tradiční 24 hodinový závod horských kol

8.7.2013 14:09

Již po šesté si letos změří síly vyznavači vytrvalostních 24 hodinových závodů na horských kolech na trati připravené v okolí Berouna. Ze zdravotních důvodů Michala Daleckého dochází v roli hlavního pořadatele ke změně, tu pro letošní rok (takřka za pět minut dvanáct – aby závod nemusel být zrušen) přebírá Petr Šírer.

Bookmark and Share

Celý závod se stejně jako v předchozích letech pojede ve spolupráci s městem Beroun a nově také cyklo hobby teamem More Than Bikers, jehož je Petr Šírer členem a zaroveň jedním ze zakladatelů. 

Trať oproti loňskému ročníku nedoznala žádných změn, a tak se i letos můžete těšit na členitý okruh o délce 14,3 km, vedoucí převážně po lesních cestách, s množstvím singltreků
a několika umělých překážek, jako např. rampa (sjezd) z jezu, přejezd berounské lávky dole zakončené schody atd. V každém kole závodníci nastoupají 385 výškových metrů v některých místech s 18% sklonem terénu. I přesto je trať jezdivá a vhodná pro každého, kdo si na ni troufne.

 

V termínu 27.- 28.7.2013 se tak na trať (začínající i končící v berounském kempu) vydají jak jednotlivci, tak dvojce, případně čtyřčlenné týmy. Pro toho, kdo 24 hodinovku ještě nikdy nejel a přesto by chtěl zažít atmosféru tohoto závodu, máme připravenou i jeho kratší, 12 hodinovou variantu.

Na letošním ročníku, stejně jako loni, přislíbili svou účast i někteří závodníci, momentálně zdolávající trať extrémního závodu Craft 1000 Miles. V Berouně tak můžete změřit své síly s Jiřím “Beykem“ Mílem, který loni skončil na Craft 1000 Miles na 10. místě a letos pomýšlí hodně vysoko, nebo s Markétou “Peggy“ Marvanovou, která se závodu Craft 1000 Miles účastní letos poprvé jako jeho nejmladší cyklistická účastnice.

  • Naše moto:

Máš-li dostatek ODVAHY a ODHODLÁNÍ přihlaš se na BEROUNSKOU MTB 24 HODINOVKU. Při tomto závodě si hrábneš až na dno svých sil, ÚNAVA bude tvým parťákem na trati i v depu. Získáš zde ale i nová PŘÁTELSTVÍ a pokud budeš mít dostatek ODHODLÁNÍ, tvá cesta povede až k VÍTĚZSTVÍ.

Více o závodě a možnosti přihlášení na www.berounska24h.cz

 

Jan Koubík

Diskusní fórum pro: "Do Berouna na tradiční 24 hodinový závod horských kol"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz