Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Premiérový cyklovíkend pro rodiny s dětmi ve Frenštátě pod Radhoštěm

30.7.2013 13:08

Občanské sdružení Cyklocestovatelé dlouhodobě propaguje krásy cestování na kole. Už od roku 2006 pravidelně pořádá divácky úspěšné festivaly Cyklocestování, které se konají ve Frýdku-Místku, Hradci Králové a Brně a kde cyklocestovatelé z České republiky, ale i zahraničí, inspirují návštěvníky prostřednictvím promítání fotografií, besed a workshopů k dalším expedicím a cestám.

Bookmark and Share

Během druhého srpnového víkendu (9.-11.8.2013) se můžete vydat do Frenštátu pod Radhoštěm na premiérový ročník cyklovíkendu pro rodiny s dětmi. Hlavní myšlenkou této nové akce občanského sdružení je, že cestovat na kole po světě, Evropě a České republice a být aktivní je možné i po narození dětí. O tom vás v rámci večerních projekcí v pátek a sobotu přesvědčí rodina Podivínských, která se se 4 dětmi vydala na cyklocestu z Čech až do Afriky, nebo rodina Sztulových, která na kole procestovala kus Evropy. Projekce se uskuteční v areálu frenštátského autokempu.

 

Jelikož si děti rády hrají a soutěží, tak organizátoři na neděli 11.8. připravili na stejném místě dětský den, kdy si děti, ale i dospělí, mohou mimo jiné vyzkoušet elektrokola, handbike, tříkolku, čekají je různé překážkové dráhy, kreslení a další cestovatelské dovednosti a úkoly.

V nabídce cyklovíkendu nechybí ani možnost cyklistických vyjížděk krásným prostředím Beskyd, v sobotu 10.8. se koná také akce pro nejmenší děti - kočárkový výstup na Velký Javorník a v sobotu najdete stánek projektu www.cyklocestovani.cz na Svátku dřeva, akci, kterou v areálu na Horečkách pořádá Městské kulturní středisko ve Frenštátě pod Radhoštěm, jež je i spolupořadatelem cyklovíkendu.

 

Organizátoři se těší na setkání aktivních rodin v Beskydech a srdečně vás zvou. Další informace o akci naleznete na webu www.cyklocestovani.cz.

 

Martin Stiller

Diskusní fórum pro: "Premiérový cyklovíkend pro rodiny s dětmi ve Frenštátě pod Radhoštěm"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |