Rybařík v Náměšti jako zamlada

19.8.2013 15:08

Ivan Rybařík vyhrál AVG NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON a přijel do cíle delší trati 86 km v Náměšti nad Oslavou s velkým náskokem před jistebnickým kolegou Zdeňkem Tomečkem.

Třetí dojel loňský vítěz Milan Fajt  a čtvrtý Tomáš Gladiš, který vyhrál kategorii A - muži 19 -29 let. Ivan Rybařík je vítězem loňského etapového závodu Crocodile Trophy 2012 v Austrálii.

Mezi ženami na trati 86 km zvítězila Milena Cesnaková. Trasy vedly krásným údolím řeky Oslavy přes rozhlednu Babylon a měřily 40 km a 86 km. V rámci maratonu se jel i dětský závod.

Kratší trasu na 40 km vyhráli Milan Šustek a Zdeňka Němcová. Kompletní výsledky: sportsoft.cz, další info najdete na www.galaxy-serie.cz

Pořadatelé zvou i na další závody:

25.8. silniční cyklistický závod Galaxy CykloŠvec kritérium Písek Hradiště

31.8. KENDA JISTEBNICKÝ MARATON – 6.závod Galaxy série 2013 www.galaxy-serie.cz  9.9. Dětský závod kol a koloběžek GALAXY CYKLOŠVEC ECOMODULA