Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ježek slavil vítězství na Kole pro život v Plzni

9.9.2013 16:00

Bývalý cyklokrosař Václav Ježek zlomil při závodě Kola pro život Plzeňská padesátka České spořitelny nadvládu borců stáje Česká spořitelna-Specialized a vybojoval první vítězství v seriálu v letošní sezóně.

Bookmark and Share

Mám radost, že jsem se konečně dočkal. Závod Kola pro život jsem naposledy vyhrál předloni,“ prozradil Ježek, který v cílové rovince přespurtoval Matouše Ulmana. Velkou smůlu měl další z favoritů Pavel Boudný, jehož z boje o prvenství vyřadil defekt zadního kola ve sjezdu asi deset kilometrů před cílem. „Na ten závěr jsem si hodně věřil. Možná mi pomohlo, že jsem si posledních pět kilometrů závodu při tréninku projel,“ dodal vítěz. Třetí se ztrátou necelé minuty do cíle dorazil Jan Fojtík těsně následovaný Janem Strožem.


Kategorii žen v absolutním pořadí vyhrála Lenka Cibulková (Lawi Team) před druhou Zuzanou Neckářovou (Alltraining.cz-Lawi) a třetí Michaelou Procházkovou (Cyklotrenink.com).
 

-csmtbteam-

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Ježek slavil vítězství na Kole pro život v Plzni"

Názor Autor Datum a čas
RE: Ježek slavil vít... Michal Stupka, admin 11. 9. 2013, 07:56
RE: Ježek slavil vítězství na Kole pro život v Plzni
Cykloserver.cz je nejen pro bajkery, ale také pro rodiny s dětmi. A článek ze Sudet bude, jel to náš redaktor Pavel Macháček.
RE: Ježek slavil vít... Jirka Benes 10. 9. 2013, 11:20

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |