Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Zručská Galaxy patřila Martinu Stoškovi

3.10.2013 09:16

Malebné údolí řeky Sázavy poskytlo tomuto závodu nádherné prostředí, v němž se účastníci projeli v údolí Čestínského potoka a hřebene "Jordánu", trať nabídla také pěkný výhled na hrad Český Šternberk.

Bookmark and Share

Závodníci si mohli vybrat z tras dvou délek, a to 36 nebo 72 kilometrů. Své závody měli v Kácově i děti na kolech i koloběžkách. Mezi ženami dobyla první příčku Milena Cesnaková z GS TEchnik Cykloteamu Jistebnice.

 

Na kratší trati 36 km vyhrál Václav Doležal (ČS Specialized Junior MTB Team) časem 01:26:53.3 hod. a mezi ženami Anna Haselbauerová (Švec cyklo team Soběslav). 

 

Posledním, 8. závodem letošní Galaxy série budou 5.10. Tour de Brdy, které jsou každoročním rozloučením s cyklistickou sezónou a jsou připraveny i nové trasy pro kategorie MTB. Tradiční trasa pro MTB a silničáře je na 67 km a kratší trasa je pouze pro MTB kola a měří 28 km.  Slavnostní vyhlášení Galaxy série bude v Jistebnici 26.10. večer po Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře.


Více naleznete na www.galaxy-serie.cz.

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Zručská Galaxy patřila Martinu Stoškovi"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |