Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

SILNIČNÍ SUDETY LETOS NEBUDOU

26.2.2014 18:03

S lítostí oznamujeme, že 10. ročník silničního cyklo maratonu SPECIALIZED SUDETY TOUR 2014, který se měl uskutečnit 15. června v Teplicích nad Metují, byl pro letošní rok zrušen.

Bookmark and Share

Důvodem jsou plánované dlouhodobé silniční uzavírky v Polici nad Metují a Hronově a jejich objízdné trasy, po kterých nelze závod vést. Navíc z důvodu plánované výstavby obecní kanalizace v Adršpachu není množná ani náhradní varianta, o které pořadatelé také uvažovali.

 

Přihlášeným závodníkům bude vráceno zaplacené startovné v plné výši a těm, kteří zaplatili zvýhodněné startovné na Sudetomana bude vrácena poměrná část zaplacené částky. O to více se můžete těšit na bajkové SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2014, jejichž 20. ročník je letos vyjímečně až 20. září a jede se jako otevřené mezinárodní mistrovství České republiky. Přihlásit se můžete již dnes.

 

Za pořádající Redpoint team Tomáš Čada – ředitel závodu
 

Diskusní fórum pro: "SILNIČNÍ SUDETY LETOS NEBUDOU"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |