Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Město na kole opět na Rašínově nábřeží

26.3.2014 14:22

Pražské Rašínovo nábřeží se 12. a 13. dubna stane atraktivní cyklistickou zónou. Náplavka se promění v ráj pro všechny fanoušky jízdy na kole, a to v jakékoli formě. O víkendu 12. a 13. dubna se zde koná třetí ročník oblíbeného cyklistického festivalu Město na kole.

Bookmark and Share

V sobotu přivítá návštěvníky od 10:00 do 22:00 a v neděli od 11:00 do 18:00 hod. Sobotní večer obohatí od 22:00 hodin after party v pražském P.M. Clubu.

Město na kole se pořádá pod záštitou primátora hl. města Prahy Tomáše Hudečka a starostky městské části Praha 2 Jany Černochové. Město na kole je víkendový festival zaměřený na aktivní odpočinek pro celou rodinu. Program celého víkendu je proto složený z dětské, sportovní a vystavovatelské části.

Rozsáhlá dětská zóna se zaměří na zábavu a dopravní vzdělávání nejmenších cyklistů, a to především na Oranžovém dopravním hřišti. Sportovní zóna bude plná adrenalinových exhibicí a akrobatických disciplín na slopestylové dráze. Sportovní program připravuje známý závodník Richard GASPI GasperottiVystavovatelská část představí široké veřejnosti žhavé novinky ze světa cyklistiky, nové trendy v oblasti městské, akrobatické i sportovní cyklistiky, servis, poradenství, novinky ve vybavení kol, ale také zajímavé informace o cyklostezkách a dalších aktualitách pro aktivní trávení volného času na kolech.

 

Více informací na www.mestonakole.cz a našem Facebooku.

 

Zdena Selingerová

Diskusní fórum pro: "Město na kole opět na Rašínově nábřeží"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama



Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama



PhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |