Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

SHOCart Ligu zahájí v sobotu VIPrahlý BAJKonur

23.4.2014 13:33

Velikonoce jsou za námi, stromy pučí, louky kvetou a nažhavení bikeři pilně ukrajují jarní kilometry. Mírná zima nabídla přívětivé podmínky na vyjížďky, ale ta pravá sezona teprve začíná. Jako první jarní MTBO klasiku si dáme opatrně, ale vostře VIPrahlý BAJKonur 26.4. v Berouně.

Bookmark and Share

Čeká vás řádná porce kilometrů v nádherném terénu Českého krasu, Berounska a hlubokých lesů Křivoklátska. Vyhlídky, lomy, skály, kapličky, studánky, rozhledny, hospůdky, pivovar i Plzeňská brána v Berouně nabídnou spoustu nových postupů a zajímavých cílů. Pro děti je připraven dětský závod podél divoké řeky Berounky. Letos jedeme opět o křišťálovou raketu a množství cen věnovaných soukromým pivovarem Berounský medvěd a dalšími partnery závodu. 

Samotná SHOCartliga letos nabídne nové bodování, v roce 2014 můžete získat body na všech závodech, zvýhodněni jsou jezdci co do účasti nejpilnější. Více v pravidlech >>. Podpoříme tím pořadatele menších závodů, kam také bude stát za to jet a získat nějaký ten bodík.

 

Přeji všem hezký začátek sezóny a těším se na vás v Berouně.

 

Milan Horký

 

 

Diskusní fórum pro: "SHOCart Ligu zahájí v sobotu VIPrahlý BAJKonur"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |