Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kolopro pokračuje v sobotu v Mladé Boleslavi

9.5.2014 15:00

Druhé dějství letošní série závodů horských kol pro širokou veřejnost Kolo pro život se odehraje tuto sobotu 10. 5. v Mladé Boleslavi. Závodníci Mladá Boleslav Tour Škoda Auto se můžou těšit oproti Trans Brdům na rychlý rovinatý závod s tradičními dramatickými stíhačkami a spurty v cíli ve skvěle vybaveném areálu Krásná louka se všemi službami, které největší seriál u nás poskytuje.

Bookmark and Share

Vybírat lze ze 3 distancí: 56, 34 a 20 km, připravené jsou závody dětí na kolech a odrážedlech. S úsměvem to pod taktovou Specialized a její ambasadorkou Terezou Votavovou rozjedou děti z DD Krnsko. O celkové prvenství se zřejmě poperou závodníci Česká spořitelna – Specialized MTB Matouš Ulman a Pavel Boudný nebo někdo z domácích bikerů z IVAR-CS Auto v čele s Václavem Ježkem. Nečekaným soupeřem jim může být kdokoliv z české špičky cross country – v loňském ročníku mnohým z nich zapadl závod skvěle do tréninkové přípravy na pohárový závod v XCO v Novém Městě na Moravě a z vítězství se zde tehdy radoval Jaroslav Kulhavý před Honzou Fojtíkem a Škarnitzlem.

Hlavní trasa závodu startuje od Zákaznického centra Škoda Auto na třídě Václava Klementa, kde se každoročně schází nejen stovky bikerů, ale i fanoušků. Bikery hlavního závodu zavede do terénu opět tradiční specialita boleslavského závodu, soutěžní Škoda Fabia S2000 týmu Škoda Motorsport. Za volantem bude sedět německý pilot Sepp Wiegand, který je aktuálně v průběžném hodnocení ERC na 3. místě a v odpoledních hodinách se bude konat v areálu jeho autogramiáda!


Závod ozdobí svojí účastí také lyžařka Tereza Kmochová, která byla zvolena nejlepším hendikepovaným sportovcem roku 2013! V olympijské Octavii dorazí do Mladé Boleslavi také člen Octavia Czech Team Daniel Havel, úspěšný kajakář, olympijský medailista z Londýna 2012 a Mistr Evropy a vicemistrem světa z roku 2013 v rámci čtyřkajaku.

 

Martina Krčmářová Ptáková 

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Kolopro pokračuje v sobotu v Mladé Boleslavi"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.
Cyklovýlety, procházky i lázeňské pobyty v okolí Mariánských Lázní.


Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2021 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014