Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Orientační Brdman již tuto sobotu

30.5.2014 11:29

Letošní ročník GORE BRDMAN CROSS bude desátým v pořadí. Věříme, že bude poněkud sušší, než byl ten loňský. Máme pro Vás opět připravených několik vložek, které vám bloudění po brdských lesích malinko oživí.

Bookmark and Share

Možná bych mohl uklidnit některé pravidelné účastníky, že běžecká orienťácká vložka letos nebude a namísto ní se můžete opět zaměřit třeba na střelbu a ve volných chvilkách by jste mohli potrénovat na lanových překážkách. Partnerem závodu je firma Progresscycle se značkou GORE Bike Wear a na vás díky tomu čekají krásné ceny jak pro vítěze, tak i do tomboly.

 

Gore Brdman Cross je orientační závod dvojic na horských kolech. Závodící pár musí libovolně spojit vytýčené a bodované kóty a vrátit se zpět v časovém limitu 5 hodin. Závodní trať si tedy určujete sami a je na Vás, jakou taktiku si určíte. Musíte odhadnout svoje schopnosti a po rozhodnutí jakou cestou se vydáte, musíte svého parťáka udržet v patřičném tempu.

 

 

Jako každý rok jsou vypsány kategorie pro rodiče s dětmi – tentokrát na časový limit 3 hodin. V letošním roce vás opět zveme do kategorie Bambule ride cruiserů. V časovém limitu 3 hodin budete moci sbírat bodové hodnoty. Vzhledem k tomu, že za své kolo budete mít připojeno vozítko na svůj poklad, nebudete pravděpodobně tak bodově potentní, jako páry bez vozíčků. Věříme ale, že vám to nebude vadit a dopřejete dětem v klidu zastávku na protažení, popřípadě svačinku v některém ze zájezdních hostinců našeho regionu.

S vozítkem nemusí jezdit maminka s tatínkem – je-li tatínek kopyto na sporty, může si maminka přizvat na pomoc kamaráda/dku, nemá-li, vypomůže babička nebo dědeček. Každopádně s vozítkem jezdí dospělý pár. Za účast v kategorii cruiserů se do celkového bodování připisuje minimálně 5 bodů za účast. Při vyplňování online přihlášky vyberte kategorii Bambule ride.

 

 

 

Start:
všechny kategorie Sportovní klub Vlaška 31.5. 2014 v 11.00 hodin

Další informace na http://www.vlaska.cz/.

 

 

 

Iva a Michal Dudlovi

Diskusní fórum pro: "Orientační Brdman již tuto sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |