Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bikepark Špičák startuje devátou sezónu

26.5.2015 11:13

Bikepark Špičák již devět let stoupá na žebříčku mezi ostatními špičkovými bikeparky v Evropě. Od svého otevření v roce 2007 ušel kus cesty nejen samotný bikepark, ale Špičák jako místo pro letní výlet nebo dovolenou.

Bookmark and Share

Tento rok zde letní sezóna odstartuje poslední květnový víkend. Při slavnostní otvíračce v sobotu 30. května, doplněné o tradiční večerní koncert. Zde na rozehřátí zahraje skvělý písničkář HARRY GUMP a po něm to opepří SWALLOW´S ROSE. Tratě v bikeparku budou první dva týdny otevřeny pouze o víkendu a od 13. června pak každý den.

Nejvíce práce bylo jako každý rok odvedeno na tratích. Při přestavbě vznikl takřka nový úsek s famózním třímetrovým dropem vedoucím po střeše horské chajdy. Následuje několik skoků a klopenek. Na nejoblíbenějších freeridových tratích „Black Friday“ a „Forest virgin“ je opět nějaký ten skok navíc. Drží se zde hesla „ride is fun“! I dřevěné věci na tratích svítí novotou. Oba mosty přes turistickou cestu byly nahrazeny novými.

 

Cenově se Špičák drží stále hodně zpátky za svojí zahraniční konkurencí. Jednodenní dospělá permice zde přijde na 515 Kč. Tradičně zde platí celosezónka GRAVITY CARD spojující celkem 12 nejlepších evropských bikepků, se kterou se tento rok nově můžete vydat do slovenské Jasné nebo švýcarského
Lenzerheide.

Ke kompletnímu zázemí Špičáku patří půjčovna kol s novými sjezdovými a freeridovými modely značky AUTHOR (dříve AGang) obutých na špičkových pláštích CONTINENTAL. V shopu, který je spojen s pokladnou a půjčovnou vám pomůžou být IN. S bikovým sortimentem od značek TLD, iXS, PLATZANGST, CONTINENTAL a MUC-OFF.

Pro malé nadějné bikery je zde nový minibikepark. Dolů to prckové mohou klopit zatáčkami a nahoru se vyvést na pohyblivém koberci. Pokud víš, že se na Špičák musíš podívat a přemýšlíš kdy, tak ti možná pomůže kalendář nejzajímavějších akcí.

 

  • 30.5. Bikepark opening
  • 6.-7.6. Marzocchi test days
  • 20.-21.6. Freeride Author camp
  • 18.-19.7. Enduro Author camp
  • 8.-9.8. Freeride Author camp
  • 14.-16.8. iXS European Downhill Cup
  • 29.-30.8. Enduro Author camp
  • 13.9. Enduro race Špičák
  • 24.10. Retro race

Radek Vaniš

Diskusní fórum pro: "Bikepark Špičák startuje devátou sezónu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu