Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Terénní cyklisté a běžci – hurá do Úval

12.8.2015 10:33

Poslední prázdninovou sobotu mají všichni bikeři z Prahy a okolí udělaný velký vykřičník v kalendáři. Sjedou se totiž v Úvalech na závodě horských kol, který se letos koná již po deváté.

Bookmark and Share

Závodní okruh vede 100% terénem a skýtá pěknou řádku technických pasáží, ale zvládne ho i průměrný cyklista. Kdo jezdí na horském kole, nesmí v v sobotu 29.8.2015 na Velké ceně města Úval chybět a měl by vzít i celou rodinu!
 

Závod se pojede v různých kategoriích. Vyznavači technické jízdy, kteří si libují v překonávání překážek o různých oblížnostech, mají možnost zúčastnit se Enduro Trialu, což je disciplína, která kombinuje to nejlepší z Endura a Trialu dohromady.

Novinka – odpolední běžecký závod


Letos obohatí program závodu také běžci. Pětikilometrovou crossovou trasu proběhnou odpoledne v doplňkovém závodě „Zahaj školní rok pětkou“. Závodu je možné zúčastnit se samostatně, nebo to pojmout jako výklus po dopoledním XC. Kdo se vykoupe při zdolání lávky přes potok, může se pak pochlubit zdolaným triatlonem ;-)


Doražte s celou rodinou


Na lehké úseky se naopak můžou těšit i děti, připravený je jako vždy i závod pro ty nejmenší včetně kategorie do 6ti let, která je zcela zdarma. Pro děti je pak připraven bohatý doprovodný program


Zázemí jako pro eliťáky


Závody pořádané OS Tři pro zdraví patří k organizační špičce. Hýčkáni jsou nejen závodníci, ale i jejich stroje. Standardem jsou šatny, sprchy, úschova zavazadel i kol, wapka na mytí kola, ale i takové radosti jako masáže nebo předzávodní zdravotní vyšetření.
Průběh celého dne bude zpestřovat bohatý program, těšit se můžete na exhibici cyklotrialu, soutěže a spoustu další zábavy pro celou rodinu.Závodní den bude završen vyhlášením vítězů Újezd.net „Seriálu Tří závodů pro zdraví“ a losováním tomboly.


Více informací o závodě i programu a registrace najdete na www.triprozdravi.cz nebo na facebooku.
 

Veronika Honsová

Diskusní fórum pro: "Terénní cyklisté a běžci – hurá do Úval"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |