Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Beroun přivítá čtvrtý závod seriálu Cyklomaraton 2015

24.8.2015 12:17

Start a cíl bude v auto kempu Beroun a atraktivní trasa provede cyklisty malebným okolím města. Trať závodu na 45km se v druhé polovině změnila.

Bookmark and Share

Cyklomaraton Beroun navazuje na tradici Berounského bikemaratonu a díky tomu se může pochlubit atraktivní a jezdivou tratí, která je určena pro všechny kategorie cyklistů. Pořadatelé připravili pro dospělé závodníky trasy dvou délek, na programu dne ale budou i závody pro děti všech věkových kategorií.


Svou kategorii budou mít v Cyklomaratonu Beroun i neslyšící cyklisté a hendikepovaní. Start a cíl závodu bude v auto kempu Beroun, kvůli bezpečí cyklistů. Každý z účastníků si bude moci vybrat ze dvou délek tratí, přičemž delší trasa měří 45 kilometrů a má převýšení 1100 metrů. Kratší trasa měří 18 kilometrů a má převýšení 480 metrů. Obě trasy jsou sjízdné pro všechny kategorie cyklistů a každému nabídnou možnost příjemně se projet okolím Berouna a zazávodit si.

 

Dlouhá trať 45km se z důvodů rekonstrukce silnice ve Vráži musela změnit. Hned po výjezdu na rozhlednu nad Lhotkou, se trať stočí zpět do Hýskova, kde se přejede Berounka a trať se napojí na krátkou 18km trať a podél Berounky se dojede zpět do kempu. Cyklomaraton Beroun je akcí pro celou rodinu a tak zatímco tatínkové nebo maminky se budou připravovat na svůj závod, jejich děti si mohou ještě před startem hlavního závodu zasoutěžit v závodech Dětského poháru. Závodit se bude v jedenácti věkových kategoriích včetně těch nejmenších cyklistů, kteří zatím sedlají jen odrážedla.


Hlavní závod odstartuje v 11:10 hod., po něm zbude prostor i na doprovodný program.

Více o závodě a přihlášky na Cyklomaraton Beroun najdete na www.cyklomaraton.com.

 

Kalendář nadcházejících závodů Cyklomaraton 2015

  • 30.8.CYKLOMARATON Beroun
  • 12. 9. CYKLOMARATON Ostrava
  • 4.10.CYKLOMARATON Zlín
     

Vlastislav Bucek

Diskusní fórum pro: "Beroun přivítá čtvrtý závod seriálu Cyklomaraton 2015"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |