Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklostezky jinak: zkuste video blog s průvodcem

15.9.2015 09:28

Cykloturistika, stejně tak jako vinařská turistika je rok od roku populárnější. Do přírody i za vínem vyjíždí více nadšenců sportovce a putování po vinařských stezkách v sobě oba tyto fenomény přirozeně spojuje. Po mapách a obsáhlých průvodcích Krajem vína tak Vinařský fond představuje další informační servis pro cyklisty a milovníky vína.

Bookmark and Share

Jedná se o takzvaný vlog, neboli video blog. Ty nejlepší trasy vedoucí po nejkrásnějších vinařských oblastech naší země si teď zájemci budou moci předem „projet očima“ s osobním průvodcem. Ten přitom využívá mix záběrů z GoPro kamery, klasické videokamery i archivních materiálů, takže kromě zkráceného průběhu celé cesty je k vidění mnohem víc.

 

Formát videa poskytuje turistům přesah v podobě názorné instruktáže. Průvodce zážitky podrobně komentuje, upozorní na všechny zajímavosti na trase, na nenápadné odbočky a záludnosti, které by se mohly snadno přehlédnout, na místa, která doporučuje navštívit a proč si stojí za to někdy pár kilometrů zajet. To vše je obohaceno o jeho osobní dojmy a postřehy. Celou projetou trasu je možné si následně prohlédnout na mapě, detailně si ji prostudovat, vytisknout nebo díky přiloženému formátu gpx přímo stáhnout do navigace nebo mobilu.

 

Je jasné, že osobní zážitek nemůže nahradit ani sebelepší video. Právě o to ale jde. Inspirovat k vlastní výpravě za krásami vinařské krajiny. Tento seriál tak má za úkol navnadit diváky, aby se na kole vydali na stezky lemované nádhernými vinicemi, seznámili se s vinařskou architekturou minulosti i současnosti, vychutnali si každý doušek skvělého vína a prožili nezapomenutelné okamžiky.

 


Více na www.wineofczechrepublic.cz

Diskusní fórum pro: "Cyklostezky jinak: zkuste video blog s průvodcem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu