Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Novinky vydavatelství Cykloknihy

27.10.2015 06:55

Tři horké novinky z vydavatelství Cykloknihy nám přistály v redakci. Svým načasováním se dá říct, že jsou ideálními tipy pro Ježíška. Napište mu. Celý rok se pak můžete kochat malovanými plakáty "Žena a kolo" nebo obšťastňovat přátele pohlednicemi na stejné téma.

Bookmark and Share

Kalendář ŽENA A KOLO 2016
reklamní cyklistické plakáty z 19. a 20. století

Čtvrtý cyklistický kalendář  v řadě doznal pro příští rok velkých změn. Především má zase jiný formát, který dá ještě více vyniknout skvostným výtvarným dílům z dřívější doby. Na délku měří rovných 60 cm. Papír byl tentokrát zvolen více přírodní, aby se přiblížil materiálům plakátů z dřívější doby.

 

Na titulní straně je působivý a nádherně probarvený plakát propagující kola Onyx. Ani se nechce věřit, že od jeho zhotovení uplynulo letos 90 let. Je zajímavé, že značka Onyx přetrvává až do dnešní doby. Návrháři z firmy Peugeot Cycle vytvořili koncepční podobu jízdního kola Bike Onyx, která svým moderním stylem a maximální efektivitou posouvá značku do daleké budoucnosti.
 

Velký nástěnný kalendář Žena a kolo 2016 je opět celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti 60 × 32 cm, tištěný je na kvalitním ofsetovém papíru gramáže 250 g/m² a obsahuje  jednoduché kalendárium. Poslední list je otočený a zobrazuje miniatury všech otištěných plakátů se jmény jejich autorů, názvy a rokem zhotovení. Kalendář má spirálovou vazbu a vzadu kartón proti poškození. Každý výtisk kalendáře je zabalen do průhledné fólie.

Cena kalendáře zůstává stejná jako v loňském roce 399 Kč + poštovné.ŽENA KOLO – série 2016

sada pohlednic s cyklistickými motivy
 
Pokud by se zdál někomu kalendář sestavený z reklamních cyklistických plakátů moc velký, může si objednat sadu pohlednic ŽENA A KOLO, kde jsou všechny plakáty ve zmenšené podobě. Výhoda je v tom, že pohlednicí můžete potěšit nějakého milovníka této tématiky příjemným pozdravem. V době emailů a SMSek věc nevídaná. Sada 13 reprodukcí pohlednicového formátu stojí 140 Kč.

 

Rozhlednovým ráhem 62+3+4

Nejnovější rozhledny České republiky 2013-2015

 

Úspěch letošního vydání knihy o nejnovějších rozhlednách Rozhlednovým rájem si vynutil dotisk. Spojili jsme ho s drobnou změnou, když jsme zavedli nový piktogram, který oznamuje, zda se na rozhlednu platí vstupné či nikoli. A protože už zase nějaké rozhledny od vydání přibyly, vložili jsme dovnitř dvoulist, na kterém jsou čtyři fungl nejnovější stavby.
 

Všechny zmíněné dárečky pořídíte v eshopu vydavatelství Cykloknihy.

Diskusní fórum pro: "Novinky vydavatelství Cykloknihy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |