Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kolos - expediční kolo na míru

2.11.2015 00:00

Turistická kola na dlouhé trasy musí cyklistovi nabídnout komfort, ale zároveň naprostou stabilitu, bezpečí a spolehlivost. Přitom nároky, které má na takové kolo každý cyklista, se mohou lišit. Proto je jednak pro výrobce tvrdým oříškem uspokojit individuální poptávku a zároveň také pro zákazníky najít kolo, které by splňovalo jejich požadavky.

Bookmark and Share

Tento problém řeší on-line konfigurátor jízdních kol Kolos, ve kterém je možné si v několika krocích vytvořit kolo, které bude přesně odpovídat potřebám svého majitele. Značka jízdních kol Kolos přináší novinku – turistické či expediční kolo, které si můžete přizpůsobit na míru (Kolos No4 - pánské turistické kolo a Kolos No5 dámské turistické kolo).


Kolos No4


Základem pro expediční kola Kolos je spolehlivý rám z chrom-molybdenové oceli. Ocelový rám poskytuje pevnou oporu i na ty nejdelší trasy a obtížné terény a navíc díky použití trubek s proměnnou tloušťkou stěn dosahuje nízké hmotnosti. Díky své pevnosti, trvanlivosti, schopnosti pohlcovat vibrace a v neposlední řadě i možnosti snadné opravy je ocel výjimečná a při použití na expediční a turistická kola nepřekonatelná.


Kolos No5


Je možné zvolit si barvu rámu buď z předvybraných možností nebo jakoukoliv jinou barvu podle vzorníku RAL. Dále pak jednotlivé komponenty a doplňky kola. Převody a brzdy jsou volitelné mezi 5 variantami osazení Shimano (jedná se vždy o kompletní modelovou řadu osazení). Další komponenty jsou pak na výběr z produktů prověřených výrobců a značek jako jsou Humpert Ergotec, Spanninga, SKS, Schwalbe či Herrmans. Zákazník si sám zvolí typ pneumatik, zda bude mít jeho kolo nosič, držáky na láhve, stojánek, blatníky, typ a výšku řídítek, typ sedla a rukojetí, odpružení přední vidlice či sedlovky apod. To vše zabere pouhých pár minut a problém s hledáním turistického kola je vyřešen!

Proč spoléhat na to, že vaše jedinečné turistické kolo najdete někde v katalogu, když si ho můžete snadno stvořit sami? Svou volbou můžete sestavit krosové kolo, trekingové kolo nebo plně vybavené expediční kolo. Vyzkoušejte si i vy sestavit špičková turistická kola značky Kolos!

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Kolos - expediční kolo na míru"

Názor Autor Datum a čas
RE: Kolos - expedičn... mm 1. 7. 2016, 23:06
RE: Kolos - expediční kolo na míru
tak to si radsej postavým bike sám

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.


Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.


Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz