Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

První závod GALAXY SÉRIE 2016 odstartuje premiérově v Osečné u Liberce

15.2.2016 10:30

Sedmý ročník maratonu ENERVIT 50 PODRALSKO odstartuje 16.4.2016 v Osečné u Liberce. Tento oblíbený otvírák nové cyklistické sezóny je v letošním roce nově zařazen do GALAXY SÉRIE. Závod je určen jak pro profesionální jezdce, tak i pro širokou sportovní veřejnost.

Bookmark and Share

Oblast mezi Mimoní, Stráží pod Ralskem, Hamrem na Jezeře a Osečnou, dává možnost příjemného ježdění na lesních zpevněných cestách, s krásnými výhledy na dominanty tohoto kraje, kterými jsou Bezděz, Děvín a Ralsko. Oblast bývalého vojenského prostoru má svoji zvláštní a jinde neopakovatelnou atmosféru!

Pořadatelé ze SpinFitu Liberec připravili rychlou a nenáročnou trať vhodnou jako rozjezdový závod do nové cyklistické sezóny. Všichni si zde zajedou pohodový a rychlý závod v mírně zvlněném terénu. Celá trať je vedena po zpevněných cestách a nikde nečekají na závodníky technické záludnosti. Závodníci si mohou vybrat trasu 58 km nebo 25 km. Vítězové všech 17 kategorií se mohou těšit na hodnotné ceny a pro všechny účastníky maratonu se bude losovat  tradiční bohatá tombola.


Na své si přijdou i mladí závodníci, kteří v Osečné rozjedou 1. závod SpinFit Dětského MTBcupu a zároveň dětské Galaxy série. Děti ve věku od 2 do 14 let budou rozděleny do 13 kategorií. Délka i technická náročností tratí bude přizpůsobena jejich věku.


Pořadatelé se těší na všechny, kteří si do Osečné 16.4.2016 přijedou zazávodit. Více informací najdete na www.galaxy-serie.cz
 

Luďka Bílková

Diskusní fórum pro: "První závod GALAXY SÉRIE 2016 odstartuje premiérově v Osečné u Liberce"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz