Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

ČEZ Bike Prague právě odstartoval registrace

17.3.2016 09:06

Už 11. června 2016 se pojede pátý ročník největšího závodu horských kol v Praze, ČEZ Bike Prague. Registrace právě odstartovaly, tak neváhejte, přihlaste se už teď na www.bike-prague.cz a zajistěte si nejvýhodnější startovné. Přihlášení závodníci do konce března mohou vyhrát špičkový servis kola od Intersportu nebo poukázky do saunového světa Saunia.

Bookmark and Share

Největší MTB závod v Praze bude startovat stejně jako loni u obchodního centra Galerie Butovice. Závodníci se podívají do Prokopského údolí a CHKO Český kras, ti na delší trase až k vysílači Cukrák. Bikeři si užijí náročné sjezdy i pár brodů a navíc se mohou opět rozhodnout až přímo na trati, jestli pojedou trasu na 65, nebo 35 kilometrů.

 

Zabojovat mohou závodníci jak v individuálním závodě, tak i v týmových soutěžích Tandem pro dvojice nebo Slow Motion pro neomezený počet členů. Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší bikeři, pro které jsou přichystané trasy od 350 metrů až po 3 kilometry.


„Jsme rádi, že ČEZ Bike Prague si buduje tradici, a letos tak vypukne už pátý ročník. Závod každoročně láká více a více závodníků, a to jak z elitních řad, tak i těch, kteří si vyjedou jen občas a chtějí zkrátka jen okusit atmosféru závodu.,″ říká David Douša z agentury RAUL, která závod organizuje.


Závod ČEZ Bike Prague je výjimečný především tím, že si až na trase mohou závodníci zvolit, zda pojedou kratší, nebo delší variantu. Vítěz loňského závodu na 35 kilometrů Jan Písař využil této unikátnosti ČEZ Bike Prague a délku trati si vybral až v průběhu závodu. „Vzhledem k tomu, jaké bylo v den závodu horko, jsem využil volby až přímo na trati a rozhodl jsem se pro kratší variantu, abych se zbytečně netrápil. Je skvělé, že tu taková možnost je. Závod jsem jel už dvakrát a moc se mi líbil, tak snad mi to vyjde i letos,“ říká Písař.


Na závod si každoročně najde cestu kolem 1 700 závodníků všech věkových kategorií, z různých koutů republiky, a dokonce i ze zahraničí. Organizátoři věří, že letos by se mohla i prolomit dvoutisícová hranice účastníků.


Registrace jsou právě spuštěny na stránkách závodu www.bike-prague.cz. Startovné začíná na 400 Kč při registraci dvou a více osob. Ti, co se přihlásído konce března, mají šanci vyhrát servis kol od Intersportu nebo poukázky do saunového světa Saunia.
 

Pavlína Běhounková

Diskusní fórum pro: "ČEZ Bike Prague právě odstartoval registrace"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu