Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Vyhraj prďácké kolo!

14.4.2016 11:26

Na webu iniciativy Bezpečně na kole najdete nejen adresář desítek dětských a mládežnických klubů, kalendář akcí pro malé cyklisty, či užitečné tipy pro začátečníky. Čas od času můžete i něco vyhrát a tentokrát pro vás máme trofej vskutku fe-no-me-nál-ní...

Bookmark and Share

Vyhrajte ještě čerstvou novinku, parádní dětské kolo Specialized Riprock Int!

Výherce soutěže si může vybrat, zda chce tento stroj ve velikosti 20“ nebo 24“, to podle toho, jak velký je jeho malý cyklista. A když vítěz odpřísáhne #BezHelmyNejedu, zvolí si dokonce i barvu :)

K pořádné výhře patří pořádná soutěž, takže tentokrát vás čekají dvě klání. A jelikož je duben měsícem bezpečnosti, nejdřív si proklepneme, jestli víte bez čeho se na Riprocku, ani žádném jiném bicyklu, nesmíte vydat do silničního provozu.

Uzávěrka prvního kola soutěže je 24. dubna 2016!


Všem, kdo odpoví správně, pošleme 25. dubna emailem instrukce pro druhé dějství. Napovíme jen, že byste měli ve svých albech začít pátrat po co nejvtipnějších fotkách vysmátých malých cyklistů. Sezóna začala, tak alou ven, určitě ještě stihnete nějaké to foto cvaknout.

U nás vyhrávají úplně všichni! Ať odpovíte správně nebo ne, získáte slevu na nákup vybavení u specialistů na dětskou cyklistiku ve Skibi.cz. Uveďte do poznámky k objednávce kód BNK1604 a získejte slevu 10% na libovolné dětské oblečení na kolo nebo cyklistické doplňky v nabídce Skibi.cz. Neplatí pro kola a odrážedla. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi či slevami eshopu Skibi.cz. Akce platí do konce dubna 2016.
 

Zdeněk Pól

www.bezpecnenakole.cz
 

Diskusní fórum pro: "Vyhraj prďácké kolo!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |