Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Horská kola pojedou v Luhačovicích i letos

19.7.2016 12:48

Luhačovice, 5. června 2016 – Druhý ročník závodu horských kol s názvem Okruh Luhačovským Zálesím proběhne 23. července v Luhačovicích u hotelu Vega. Trasa závodu vede po zajímavé trase Komoneckých stezek, které jsou nejhezčími bajkovými traily v celém Luhačovském Zálesí.

Bookmark and Share

Trasy jsou připraveny pro kategorie Bejby, Junior, Dorost a Elite, nebude chybět ani doprovodný program pro ty, kteří přišli závodníky podpořit. Závod je součástí série Valašskokarpatská Cyklotour.

V loňském roce se závodu zúčastnilo na 200 závodníků v 17 kategoriích - Od nejmenších v kategorii Bejby až po zkušené jezdce v kategorii Open. V kategorii Open závodilo 136 jezdců, mezi muži se nejlépe umístil Petr Holzner s časem 1:03:45. Mezi ženami pak kralovala Lucie Javorová s časem 1:15:45. Relativně náročná trasa povede i letos lesním terénem v okolí Komonce, kde se střídají ostrá stoupání s prudkými sjezdy do údolních obcí.


„První ročník si převážná většina jezdců pochvalovala. Trasa je sice kratší, než bývá zvykem, ale je docela náročná, navíc vede opravdu krásným terénem. Také organizaci závodu jsme myslím zvládli pěkně. Letos proto upravíme spíše jen trasy pro nejmenší, které budou prostornější a přehlednější a doladíme některé detaily,“ říká František Divoký za Cyklotoulky Luhačovským zálesím, který je jedním z pořadatelů.


Druhý ročník závodu se pojede opět od hotelu Vega v Luhačovicích. Start je naplánován na sobotu 23. července, v 10:00 budou startovat nejmenší, pak postupně další kategorie až do startu hlavní kategorie Open kolem 13:00. Stejně jako vloni bude i letos součástí závodu tombola s cyklistickými cenami a pobyty v lázeňských hotelech. Přihlášky jsou otevřeny na adrese: http://zavod.luhacovskezalesi.cz.

Petr Fojtík

Diskusní fórum pro: "Horská kola pojedou v Luhačovicích i letos"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |