Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Do Holby na Pivovarské slavnosti

11.8.2016 09:41

Načepují výborné pivo i skvělou zábavu. Oslavy Ryzího piva z hor se staly v Jeseníkách tradicí. Také letošní 13. ročník promění 2. a 3. září nádvoří pivovaru Holba ve festivalovou arénu, prosycenou výborným pivem, hudbou a skvělou zábavou.

Bookmark and Share

Jedinečnou atmosféru si přijede vychutnat také Xindl X nebo slovenský Desmod. Nebude chybět ani Alkehol se svou Jízdou králů a výstižným „na co přijdem, všechno vypijem“, Jarda Uhlíř nebo Ivo Jahelka.

 

V pátek otevře  pivovar brány už odpoledne. Bude ve znamení přátelských setkání u dobrého piva s možností navštívit provoz pivovaru. Můžete posedět s  pivovarníky přímo u pramene a k tomu poslouchat Ivo Jahelku nebo Voxel. Večer to pak se svými nestárnoucími  hity pořádně rozjede YO YO Band.

Pivovarské slavnosti vyvrcholí v sobotu 3. září. Sobotní oslavy oficiálně zahájí slavnostní salvy a přípitek Šerákem z právě naraženého soudku. A hned poté nastoupí oblíbené kapely, tanečníci i baviči a program vygraduje nočním vystoupením Desmod. 13. Pivovarské slavnosti ukončí ohňostroj nad pivovarskými rybníky. Bude se připíjet 10 různými druhy piv, vystoupí 13 kapel a zlatý mok od desítek po speciály poteče z 55 výčepních píp. Nenechte si ujít mega párty zalitou pivem co hrdlo ráčí a přijeďte zvýšit rekord dosud vypitých 36 tisíc půllitrů.
 

Více na www. pivovarskeslavnosti.cz

 

-inzerce-
 

Diskusní fórum pro: "Do Holby na Pivovarské slavnosti"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |