Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cross country Velká cena města Úval letos již po desáté

11.8.2016 10:23

Jubilejní Velká cena města Úval se jede 27. srpna 2016 a rozhodně nebude šetřit na odměnách pro vítěze. První, komu se podaří srazit svůj čas na 5km okruzích pod hodinu, získá celých 10 000 Kč. V případě, 60 minut nepadne, rozdělí si tuto částku mezi sebe prvních pět bikerů. Elitní jezdci tak mají letos opravdu velkou motivaci.

Bookmark and Share

Rekord závodu je 1:00:56. V loňském roce ho zajel Matěj Čepička z Megabike Kolín. K překonání rekordu je tedy celkem slušně našlápnuto.


Doraž i ty
Závodní okruh v Úvalech u Prahy vede 100% terénem a skýtá pěknou řádku technických pasáží. 5km okruh plný singltreků překoná 2x potok po lávce, kombinuje lesní výjezdy i technické sjezdy. Vyznavači technické jízdy, kteří si libují v překonávání překážek a nemají potřebu nadupat tolik km, mají možnost zúčastnit se Enduro Trialu kombinující cross country a enduro/trial.


Běžecký závod na 5 km
Součástí programu je také běžecký crossový závod „Zahaj školní rok pětkou“. Závodu je možné zúčastnit se samostatně, nebo to pojmout jako výklus po dopoledním XC. Kdo se vykoupe při zdolání lávky přes potok, může se pak pochlubit zdolaným triatlonem ;-)


Slavit se bude ve velkém
Závodníci i jejich doprovod si užijou skvělý den. Čeká je koncert, na kterém vystoupí např. domácí kapela Medvěd 009. Program zpestří trampolínová show. Po celý den budou připraveny soutěže a spousta další zábavy pro děti i celou rodinu. Závodní den bude završen vyhlášením vítězů  Újezd.net „Seriálu Tří závodů pro zdraví“ a losováním tomboly.
 

Více informací o závodě i programu a registrace najdete na www.triprozdravi.cz nebo na facebooku.
 

Veronika Honsová

Diskusní fórum pro: "Cross country Velká cena města Úval letos již po desáté"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |