Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kam v Beskydech za relaxací? Zahřejte se ve Wellness Horal

8.2.2017 11:54

Chcete si zpříjemnit lyžování, výlety na běžkách či jiné sportovní aktivity v Beskydech? Zastavte se ve Wellness Horal ve Velkých Karlovicích.

Bookmark and Share

Návštěvu Wellness Horal můžete spojit například se závodem Noční stopa Valachy.

Wellness Horal


V oblíbeném relaxačním centru, které je součástí karlovického hotelu Horal, si můžete užít koupání v termálních bazénech, ale také masáž či saunování se stále populárnějšími saunovými rituály. Po dni na mrazivém vzduchu takový odpočinek jistě přijde vhod.
 

Díky poloze v lůně přírody a přímo u sjezdovky Horal, příjemnému prostředí a úrovni služeb si Wellness Horal vysloužilo vynikající pověst mezi milovníky špičkové relaxace. Největším lákadlem je trojice slaných termálních bazénů: 20 metrů dlouhý plavecký bazén je vyhřívaný na 28°C, relaxační a dětský dokonce až na 36°C, nechybí ani vodní atrakce – divoká řeka, jeskyně nebo různé bublery a trysky, které promasírují vaše svaly, zatímco se budete z vody kochat výhledem na krajinu.

Bazén relax


Další relaxaci vám dopřeje saunový svět se saunami, parní lázní, tepidáriem či venkovním a vnitřním whirlpoolem. Až devětkrát denně se v hlavní sauně konají populární saunové rituály. Při nich saunéři polévají horké kameny vonnými esencemi, víří horký vzduch ručníkem pro lepší pocení a podávají různé produkty k potírání pokožky. Nechejte se okouzlit novými vůněmi esencí, které byly zvoleny s ohledem na zimní čas, například cedru, jalovce a tymiánu.

Saunový svět


K dispozici i je i kardio fitness centrum a Vital bar s nabídkou čerstvých šťáv UGO, kvalitních čajů, kávy, domácích a raw dezertů a dokonce i čerstvých kokosů.


Třešinkou na dortu je nabídka exotických masáží. Pod jednou střechou tady působí maséři pěti národností – z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie, kteří vám napraví každý bolavý sval v těle. Dopřát si můžete i obličejová a tělová ošetření, manikúru či pedikúru v Beauty salonu.

Turecký Hammam

 

Terapie ve Wellness Horal jsou dokonalým zážitkem nejen díky umu rodilých masérů, ale i dalšímu hýčkání: po terapii vás masér uloží na odpočinkové lehátko, zabalí do deky a naservíruje čaj a malé občerstvení, abyste v sobě mohli nechat doznít příjemné dojmy. V ceně masáže je navíc časově neomezený pobyt ve Wellness Horal, takže můžete relaxovat tak dlouho, jak budete chtít.

Co ještě zažít ve Velkých Karlovicích:

  • Ubytovaní hosté hotelu Horal a blízkého Spa hotelu Lanterna mají v ceně neomezený vstup do Wellness Horal. Zkuste třeba balíček Zimní dovolená v Beskydech, který zahrnuje navíc i skipas a masáž.
  • Ve Welness Horal si můžete od pondělí do čtvrtku užít celý den s balíčkem Wellness den pro zdraví. Zahrnuje masáž či ošetření v Beauty salonu, tříchodové menu a neomezený pobyt ve Wellness Horal.
  • K celodennímu a večernímu skipasu do Ski areálu Razula získáte hodinový vstup zdarma do termálních bazénů díky akci Lyžuj a plav.
  • Nenechejte si ujít i další akce místního Ski areálu Razula, třeba Valentýnské lyžování za hubičku 13. – 15. února, kdy k celodennímu skipasu dostanete druhý zdarma, nebo 18. února závod na běžkách Noční stopa Valachy.

Noční stopa Valachy

 

-inzerce-

Diskusní fórum pro: "Kam v Beskydech za relaxací? Zahřejte se ve Wellness Horal"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |