Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jesenický Zimní Triatlon - MISTROVSTVÍ ČR A SR

27.2.2017 07:48

Již za týden v okolí Karlovy Studánky – Pradědu odstartuje v Jeseníkách 6. ročník tradičího extrémního závodu – Viessmann Jesenický Zimní Triatlon 2017.

Bookmark and Share

Závod se podruhé v jeho historii pojede jako spojené Mistrovství České a Slovenské Republiky. Na startu budou stát nejlepší závodníci České a slovenské republiky.  Závod se jede na tratích o vzdálenostech 8.5 km cyklistická část, 8 km běžecké lyžování a závěrečných 5.5 km běhu. Cyklistická část vede z Karlovy Studánky přes Hvězdu na Kurzovní hotel závodníci nastoupají 550 m. Kolo odloží v areálu Kurzovního hotelu a vyráží na dva čtyř kilometrové okruhy u hotelu. Po absolvování běžek čeká závodníky závěrečný běh, který je zavede k nejvyššímu vrcholu Jeseníků Pradědu, kde závodníci udělají otočku a vyráží zpět do cíle.

Jesenický Zimní Triatlon je závod pro každého zdatnějšího sportovce, respektive týmu (v podání štafet), od amatérů po profesionály. Boj o titul Česko/Slovenského mistra/mistryně se očekává od nejostřílenějších borců. Za Českou Republiku Karel Zadák (Několikanásobný mistr ČR v terenním triatlonu, vítěz TriPrague), Pavel Jindra (několikanásobný Mistr ČR v zimním triatlonu, 7.místo Mistrovství světa v zimním triatlonu 2016), Slovenská reprezentace bude útočit v čele s Tomášem Jurkovičem (několikanásobným mistrem SR, 6.místo mistrovství světa v zimním triatlonu 2016. Ve startovní listině také figuruje zkušený biker Marek Rauchfuss (vítěz českého poháru v maratonu 2016). Překvapit můžou však i další závodníci z řad cyklistů, běžců i běžkařů! V ženském bude boj nejspíše mezi závodnicemi Kilpi Triatlon Teamu.

 

Renáta Foltysová

Diskusní fórum pro: "Jesenický Zimní Triatlon - MISTROVSTVÍ ČR A SR"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |