Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Třetí díl Nova Cupu nabídne tři trasy v malebném prostředí Sázavy

5.6.2017 08:37

Trek Sázava, v pořadí již třetí závod seriálu Nova Cup, nabídne 17. června 2017 ve městě Sázava vyznavačům mountainbikingu tři lákavé tratě. Závody Trek Sázava jsou situované do Středočeského kraje a lákají milovníky horské cyklistiky nejen vyšperkovanou tratí, ale především úchvatnou krajinou řeky Sázavy.

Bookmark and Share

Pro nejodvážnější je připravená trasa A s délkou 80 kilometrů, která vede po svazích údolí Sázavy. Stejně tomu je i u trasy B, jenž se svojí poloviční délkou nabídne lákavé singletreky, brody a krásná panoramata s výhledem na Sázavu. Zajímavým zpestřením, ale i tipem na rodinný výlet, bude Nova jízda, určená i těm nejmenším milovníkům sportu.

Závod odstartuje v centru Sázavy, odkud se závodníci vydají do sázavských lesů. Po absolvování trasy se účastníci vrací zpět do Sázavy, kde je v kempu Pod Vrbou čeká cíl, včetně kompletního zázemí.

Jak již bývá na Nova Cupu zvykem, o cenné kovy se utkají i ti nejmladší cyklisté, pro něž jsou v několika věkových kategoriích připravené dětské závody. Ty se odehrají v zázemí závodu, v kempu Pod Vrbou.

Jedním z dlouholetých účastníků sázavského podniku je významný český kardiochirurg a přednosta Kardiocentra IKEMu, Jan Pirk, který obohatí start závodu na trase B dlouhé 40 kilometrů. „Na sázavské závody se vracím rád. Je tam krásný, různorodý terén, který se jinde jen tak nezažije. Na závodech je také příjemná domácí atmosféra,“ okomentoval svůj start pan profesor Pirk.
 
Třetí díl Nova Cupu nebude jen o kolech. Kemp Pod Vrbou nabídne příjemné domácí prostředí včetně posezení u řeky Sázavy s výhledem na sázavský klášter. Zázemí kempu nabízí pro rodiny s dětmi projížďku na lodičce nebo vykoupání v řece.

Po registrování ke startu se můžete těšit z kompletního balíčku, který obsahuje startovné na jedné z tras, alkoholické a nealkoholické pití Rebel, syrovátkový nápoj od Madety, občerstvení na trase, zpracování výsledků a možnost mytí kola. Navíc účastníci přihlášení do 9. června získají v rámci startovného pamětní tričko Nova Cup 2017 a zvýhodněné startovné o 100 Kč.

Jdeš do toho s námi? Uvidíme se 17. června v Sázavě!

Informace o závodě, včetně registrace na www.novacup.cz.

Filip Švestka

Diskusní fórum pro: "Třetí díl Nova Cupu nabídne tři trasy v malebném prostředí Sázavy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |