Druhý závod Galaxy Stevens série 2017

8.8.2017 08:44

Galaxy Pálavský krpál odstartoval tradičně na náměstí v Mikulově. Trasy pokračovaly do Bavor a přes Pernou do archeologických dominant Horní a Dolní Věstonice, odkud se přes Pavlov a Kletnici závodníci vrátili zpět do Mikulova.

Cíl obou tras byl v moderním, nově zrekonstruovaném amfiteátru nedaleko historického centra města. Nechyběl samozřejmě závod dětí v amfiteátru.

Na kratší trase 26 km vyhrál Lukáš Přichystal /OCA-Open Cycling Academy/ za 57:38 min. a mezi ženami Hana Kolínková /AK Perná/ za 1:12:56 hod. Na delší trati 48 km byl první v cíli Lukáš Matulka /OCA-Open Cycling Academy/ za 1:41:20 hod. a mezi ženami Gábina Hrubá /BSK Racing/ časem 2:08:17.

Výsledky GALAXY PÁLAVSKÝ KRPÁL 2017 v PDF

Galaxy Stevens série 2017 pokračuje  v srpnu dvěma závody. 19.8. se jede v Jistebnici a 26.8. mistrovství Galaxy Stevens série – Galaxy Kenda Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou.