Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka do Jistebnice

14.8.2017 10:57

V sobotu 19.8.2017 vás srdečně zveme do Jistebnice na třetí závod Galaxy Stevens série 2017 a zároveň šestý závod Jihočeského MTB poháru - Trek Jistebnický maraton.

Bookmark and Share

Děti a mládež, od těch nejmenších na odrážedlech až po juniorky a juniory, se zde utkají o titul Přeborníka Jihočeského kraje v maratonu pro rok 2017 v rámci Mistrovství Jihočeského svazu cyklistiky.

Ve čtvrtek 17.8.2017 ve 23:59 h se uzavře on-line přihlašovací systém a na náš závod se bude možné přihlásit nadále pouze na místě  - v pátek mezi 19 a 21 h a v sobotu od 8 do 11 hodin. Pokud se chcete vyhnout frontám u přihlašování a ještě jste tak dosud neučinili, neváhejte a přihlašte se: zde

Radek Jaroš


Zázemí závodu najdete stejně jako v loňském roce na sportovišti u rybníka Smolík, kde proběhnou i vložené dětské závody. K dispozici pro vás bude parkoviště, kryté posezení, občerstvení, mytí kol, sprchy, WC. Pokud si nebudete vědět rady, se vším vám rádi pomohou pořadatelé akce v nepřehlédnutelných tričkách.

Závodní klání započne závodem odrážedel v 9:30 h a následovat budou další dětské kategorie. Každý malý závodník obdrží sladkou odměnu v cíli. Ti nejrychlejší pak budou v poledne slavnostně dekorováni na pódium. A než se tak stane, budou se děti moci vydovádět pod vedením lektorek zumby Jany a Pavly v půlhodinové Zumba taneční šou pro děti.

Ve 12:30 h pak z náměstí v Jistebnici odstartují závodníci na krátkou trasu 26 km a o půl hodiny později, tedy ve 13:00 h závodníci na trať dlouhou 45 km.

V 17:00 h pak odměníme vždy prvních pět závodníků na trati dlouhé a minimálně tři nejlepší na trati krátké, nechybět budou medaile v novém originálním designu vyrobené firmou Efaflex, vítězové juniorských a kadetských kategorie obdrží pohár pro Přeborníka Jihočeského kraje v maratonu mládeže pro rok 2017 a nezapomeneme ani na nejlepší rodinné týmy.

Na co se dále můžete těšit?

Závodníci na dlouhé trati zabojují o Vrchařskou prémii na Monínci - t.j. poukaz na ubytování pro 2 osoby v hotelu Monínec a možná je bude čekat něco, co v létě na závodech ještě nezažili - průjezd sněhovým polem :-) Děti mohou po celý den využít skákací hrad.

Samozřejmostí je hudba a tanec až do pozdních nočních hodin, takže nikam nespěchejte, zůstaňte tu s námi a pobavte se. A komu by se nechtělo jet domů, může přespat ve vlastních stanech či si domluvit ubytování v místní Sokolovně.

Další info: zde

Těšíme se na vás
Spolek pro sport všeho druhu Jistebnice


Další závody Galaxy Stevens série 2017:

  • 26.8. Galaxy Kenda Náměšťský cyklomaraton - Náměšť nad Oslavou
  •  
  • 23.9. Kutnohorský bike maraton - Kutná hora
  •  
  • 7.10. Tour de Brdy - Strašice

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Pozvánka do Jistebnice"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |