Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Tour de Brdy - Velká cena Strašic

3.10.2017 14:39

11. ročník Tour de Brdy Velká cena Strašic - 5. závěrečný závod Galaxy Stevens série 2017 startuje v sobotu 7. října ve 13 hodin u restaurace Berten ve Strašicích. Cyklomaraton, který pořádá opět AC SPARTA PRAHA cycling je určen pro amatéry, elitu, dorost i děti.

Bookmark and Share

Závod je vypsán na třech tratích v prostoru CHKO Brdy a dětská trasa na okruhu v místě startu. V letošním ročníku jsou připraveny nové trasy, které zavedou účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha.

 

Žákovská trasa na 33 km v rámci finálového závodu IL sano Cupu pojede okruh okolo Padrťských rybníků. Na trase 63 km jsou úseky na prašných a lesních cestách, kde budou závodníci na silničních kolech trochu v nevýhodě oproti horským kolům, zejména z důvodu častých defektů. Proto je vhodné mít s sebou náhradní duše a pumpičku.

 

Trasa 43 km je určena pro horská případně cyklokrosová (gravel bike) kola. Na medailisty z dlouhé trasy čeká prémie 10 000,- Kč. Je vypsáno celkem 25 věkových kategorií od nejmenších závodníků na odrážedlech po veterány. Pro všechny včas přihlášené účastníky je v cíli připraven oběd a na trase závodu bude zřízena občerstvovací zóna. Po vyhlášení vítězů od 17.00 hodin vystoupí hudební skupina Cliché z Rokycan.

V hlavní kategorii mužů se pokusí vyhrát již potřetí za sebou Tomáš Kalojíros, který v loňském roce zvítězil před Denisem Rugovacem a Václavem Viktorinem. Ze závodníků, kteří jeli na MTB byl nejlepší Lukáš Smola - celkový vítěz Galaxy série 2016, který je první i letos v průběžném pořadí Galaxy Stevens série.

Přihlášky k závodu a další info najdete na www.galaxy-serie.cz a www.facebook.com/GalaxyStevensSerieZdeněk Rubáš

ředitel závodu

Diskusní fórum pro: "Tour de Brdy - Velká cena Strašic"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |