Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bohatý doprovodný program veletrhu FOR BIKES 2018 vtáhne do sedla každého

6.3.2018 09:05

Opravdovým svátkem cyklistů bude třídenní veletrh cyklistiky FOR BIKES 2018. Od pátku 6. dubna do neděle 8. dubna budou pražské Letňany žít bicykly a vším, co k nim patří. Pět hal areálu PVA EXPO PRAHA bude plných kol a jejich fanoušků.

Bookmark and Share

Devátý ročník veletrhu FOR BIKES bude i letos dějištěm mnoha doprovodných akcí. Návštěvníci se mohou těšit nejen na přehlídku sportovních výkonů v rámci Author silničního kritéria, mezinárodních závodů v Trialu, soutěží na U rampách Mercedes-Benz freestyle BMX nebo MTB HERVIS RACE FOR BIKES. Velmi bohatý je i doprovodný program, který zaujme spíše cestovatele a dobrodruhy.

Už tradičně se budou moci fanoušci setkat s nejzkušenější českou dvojicí cykloturistů - Lucií a Michalem Jonovými. Světoběžníci budou v sobotu 7. 4. na své přednášce poutavě vyprávět o jejich putování po celém světě.

Celou řadu zajímavých hostů bude mít nově prezentované pódium v Hale 5, kde se budou střídat zajímaví hosté. Potkat se tak návštěvníci budou moci se známými osobnostmi, například s Ondrou Cinkem, Jiřím Ježkem, prof. MUDr. Pavlem Pafkem. U mikrofonu moderátorů se budou střídat sportovci, trenéři, pamětníci, organizátoři závodů, zástupci jednotlivých značek, vývojáři a mnozí další.

O své slovo se čím dál hlasitěji hlásí koloběžky, jejich příznivců neustále přibývá a
na veletrhu FOR BIKES se uskuteční hned dvě zajímavé přednášky.

Ta první - pod názvem Kick of Italy - se bude týkat zdolávání tras věhlasných cyklistických závodů na koloběžkách. Vyprávět bude skupina neskutečných nadšenců, kteří zdolali v loňském roce na koloběžce celou trasu jednoho z největších cyklistických etapových závodů Giro d´ Italia. 

Druhou přednášku bude mít pod palcem Marek Jelínek a jeho kamarádi. Ti na „kolobrndách“ Yedoo zdolali 15 států Střední a Jižní Ameriky. Na jeho přednášce se dozvíte, jaké to je prošoupat čtyři páry bot, naštvat stádo býků, učit jezdit indiány z kmene Shipibo a Bora na koloběžce. Cestovatelé přišli o celou fotovýbavu, zlikvidovali tři mobily, jeden tablet, ztratili bankovní kartu, ale stejně je to neodradilo a za 238 dní na koloběžce naodráželi 6000 km.

Velmi zajímavá bude expozice historických bicyklů, která se připravuje speciálně k výročí 100 let České republiky.

Kompletní přehled doprovodného programu veletrhu FOR BIKES 2018 najdete zde: www.forbikes.cz/program

 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "Bohatý doprovodný program veletrhu FOR BIKES 2018 vtáhne do sedla každého"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |