Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jarní novinky vydavatelství Cykloknihy. Přijměte výzvu!

28.3.2018 10:37

V nejbližší době vyjde první jarní novinka s cyklotématikou. Jmenuje se TAM, KDE CESTY KONČÍ a podtitul má nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Ke knize můžete jako bonus získat i ALPSKÝ CYKLISTICKÝ PAS na potvrzení vašich zdolaných výjezdů. Zveme vás také na autogramiádu!

Bookmark and Share

Autor knih Michal Pavlata bude mít autogramiádu ve stánku CYKLOKNIHY na veletrhu For Bikes (hala 3, stánek C05) v sobotu 7. dubna od 11 do 12 hodin.

 

Autorem obou publikací je nový autor Michal Pavlata, který má na kontě více než 100 výjezdů na alpské kopce. Píše především o těch  méně známých stoupáních, doposud neprávem opomíjených.

Jeho kniha proto rozšíří obzory všem, kteří už mají zdolané „hlavní kopce“ a chtějí si obohatit sbírku alpských výjezdů. Celkově je popsáno 30 náročných stoupání v pěti zemích. Texty nebyly ještě nikde publikovány.

Bohatá fotodokumentace a speciálně nakreslené mapky ke každé kapitole dělají z knížky pěknou a praktickou publikaci. Nechybí ani GPS souřadnice vrcholů a podrobnosti (převýšení, kilometráže, procenta).

Ukázka z knihy

 

Kniha je zařazena v knihovně Cykloserveru a koupit ji múžete v e-shopu vydavatele zde »

 


Navíc byl k této knize vydán unikátní Alpský cyklistický pas, do kterého si mohou zájemci dávat potvrzení a na závěr získat hodnotné ocenění od vydavatelství Cykloknihy.

Kniha je zařazena v knihovně Cykloserveru a koupit ji múžete v e-shopu vydavatele zde »

Diskusní fórum pro: "Jarní novinky vydavatelství Cykloknihy. Přijměte výzvu!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |