Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

19. ročník seriálu otevřou tradičně Trans Brdy

16.4.2018 13:33

Jak se stalo již tradicí, Kolo pro život nastartuje svůj nový, již 19. ročník na břehu Berounky v Dobřichovicích u Prahy na oblíbeném bikovém podniku Trans Brdy. Jeho titulárním partnerem se pro letošní rok stala Česká televize, a tak se kromě obvyklých sportovních reportáží můžete těšit i na několik přímých vstupů ve vysílání veřejnoprávní televize a další doprovodný program a ceny od nového titulárního partnera závodu a generálního mediálního partnera seriálu Kolo pro život 2018.

Bookmark and Share


Těšíte se, až po zimní přestávce konečně vyrazíte na první cyklistický závod? Skvělou atmosféru a obrovské nadšení z rodící se nové cyklistické sezóny máte šanci zažít se stovkami dalších příznivců horských kol v sobotu 21. dubna v Dobřichovicích u Prahy. Nebojte se přijet s celou rodinou, svoji trasu i další zábavu si zde najde každý.

Tradiční otvírák seriálu Kolo pro život, ČT Trans Brdy, nabídne sportovní den pro všechny, od těch nejmladších cyklistů na odrážedlech až po elitní jezdce v první lajně startovní čáry. „Brdy“ jako tradiční součást série, nabízí výběr ze 2 prověřených bikových závodních tras pro dospělé (B – 61 km, C – 39 km), samostatný dětský seriál ČT :D Junior Trophy závodů na kolech pro děti od 1 do 13 let v 6 věkových kategoriích i nezávodní vyjížďku (trasu D – Fitness jízdu) nádhernou jarní přírodou pro rodiny s dětmi, starší ročníky a cyklisty, kteří nechtějí honit vteřiny ani minuty, ale chtějí si užít hezký víkend v sedle kola. Trasa D nově nabízí dokonce možnost vybrat si mezi 2 délkami tras (14 km nebo 17 km) a také ještě více zvýhodněné startovné na tuto nezávodní pohodovou vyjížďku.

Stále váháte, jestli se máte přihlásit nebo ne? Pak nabízíme několik důvodů, proč byste v údolí řeky Berounky předposlední dubnovou sobotu neměli chybět:

  • V prostorném zázemí areálu v Dobřichovicích se budete cítit skvěle. Všechny stánky a služby pro účastníky budou svítit novotou, tady se poprvé bikeři seznámí se všemi novinkami KPŽ 2018. Útulný cílový areál je právě tak akorát velký, aby se sem vešly všechny báječné služby pro účastníky závodu i nabitý celodenní doprovodný program pro všechny návštěvníky, včetně pestré nabídky cateringu.
  • Start všech tras pohodlně stihnou závodníci i jejich fanoušci. Nachází se totiž v bezprostředním sousedství zázemí, v ulici 5. května.
  • Hlavní závod ozdobí zvučná jména českého MTB v čele s nejlepším českým bikerem Jaroslavem Kulhavým, který je i letos tváří celého seriálu.
  • Zastoupeni budou i další skvělí sportovci a olympionici, start si nenechá ujít třeba veslař Ondřej Synek.
  • Všechny trasy jsou jedinečné. Obě závodní trasy vedou krásnou jarní přírodou, přes brdské kopce, převážně lesními a polními cestami, nechybí kořenové a další technické pasáže, stoupání a klesání i táhlé rovinaté úseky. Nesoutěžní trasa D je naopak nenáročná a zavede cyklistické výletníky do oblasti Vonoklas.
  • Pro závodníky je na trasách B a C vyznačen tzv. Birell segment – zajímavý úsek na trati. Nachází se na vrchu Babka s pěknou vyhlídkou. Užijte si ho!
  • Během jízdy nebudete hladovět. Na občerstvovacích stanicích obsluhuje ochotný personál, který vám nabídne profesionální sportovní produkty Nutrend, iontové nápoje a vodu i klasické cyklistické „povzbuzováky“.
  • Dětské závody se odehrají na posekané voňavé louce hned vedle zázemí. Diváci mohou fandit podél okruhu nebo z lávky nad loukou, ze které mají parádní přehled o vývoji dětských klání. Po závodech nebude chybět zábavný program v Modré zóně České spořitelny, pumptracku Chupa Chups nebo Česká spořitelna Specialized Bike Academy.
  • Partnerem závodu jsou Vojenské lesy a statky, které v zázemí připraví opět stan lesní pedagogiky a na Fitness jízdě svojí oblíbenou lesní občerstvovací stanici.


Přesvědčili jsme vás? Pak neváhejte a přihlaste se na závody včas online, nejpozději však do půlnoci 18. 4. Po tomto termínu bude registrace možná pouze v místě konání v časech otevřené registrace a to, v pátek od 18:00 do 20:00 a v sobotu 8:00 – 11:00. Tradiční účastníky upozorňujeme na nové, dřívější časy startů. Přijeďte včas, ať registraci a start své oblíbené trasy nepromeškáte!

Registrace a více informací o seriálu a závodu na www.kolopro.cz.
 

Martina K. Ptáková

Diskusní fórum pro: "19. ročník seriálu otevřou tradičně Trans Brdy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu