Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Návod, jak mít víc času na kolo

5.6.2018 10:31

Jste milovníkem jízdy na kole, ale nemáte na ni dostatek času? Nestačí vám pouze pár kilometrů do práce a domů, nebo nějaký ten víkendový výlet? Pokud je vaše odpověď „ano”, máme pro vás návod, díky kterému se budete moci věnovat cyklistice naplno!

Bookmark and Share

Jak získat čas na cyklistiku? Najděte si lepší práci!


Drtivá většina populace bojuje s tím problémem, že velkou část denní doby stráví v práci a na další aktivity pak nemá čas. Pokud nemáte dostatek času na kolo, jste nejspíš i vy jedním z nich. Od teď už ale být nemusíte!
 

Řešení je v podstatě jednoduché – najděte si lepší práci. Ano, ono se to lehce řekne, v dnešní době se to ale i poměrně lehce zrealizuje. A to díky velkému množství nabídek práce a malému množství uchazečů, které zapříčinila rekordně nízká nezaměstnanost, která firmy trápí. Máte tedy jedinečnou možnost stanovit si podmínky, jaké od práce očekáváte a najít tak tu, díky které budete mít mnohem více volného času. Ideální pro vás tedy bude práce s pružnou pracovní dobou a home office. Neváhejte si tedy důkladně projít pracovní inzerce, kde na vás čeká množství pracovních nabídek, které vám budou vyhovovat.

Pružná pracovní doba


Pružná pracovní doba, to je jeden z benefitů, které zaměstnavatelé nabízí a zaměstnanci rádi využívají. Většinou se jedná o princip, že zaměstnavatel stanoví dobu, kdy vyžaduje vaši pracovní přítomnost (např. v čase 9:00 – 15:00 od pondělí do středy) a zbytek času si můžete rozvrhnout sami. Je tedy na vás, zda budete v práci 4 dny v týdnu od rána do večera a zbude vám pak jeden volný den navíc třeba právě na cyklistiku, nebo vám stačí více času ráno a odpoledne. Flexibilita se dá ale domluvit i individuálně se zaměstnavatelem dle vašich potřeb. Pokud vám tedy vyhoví, můžete strávit na kole klidně každé odpoledne!

Pružnou pracovní dobu nabízí v poslední době čím dál více společností, a to právě z důvodu, aby nalákaly co nejvíce uchazečů o lepší práci. Pokud se tedy rozhodnete podat výpověď z pracovního poměru, výběr nové práce budete mít opravdu široký. V podstatě by se dalo říct, že vám takovou možnost poskytne jakákoliv instituce, která nemá danou přesnou otevírací dobu pro zákazníky. I na takových místech se ale najedou pozice, kde lze s flexibilitou pracovat.
 

Jednou z takových firem je i AAA AUTO. Velká společnost nabízející mimo flexibilní pracovní dobu i spoustu dalších benefitů, které můžete využít. Udělat si tedy čas na projížďku na kole nebude při práci v této firmě žádný problém!
 

Home office


Když spojíte pružnou pracovní dobu s možností práce doma, získáte navíc i čas strávený na cestách do práce. Často to chodí tak, že dostanete od nadřízeného soubor úkolů, které je potřeba splnit a je na vás, ve kterou denní dobu se do toho pustíte. Pokud jste tedy “noční zvíře”, není pro vás lepší možnost než si přes den užít sluníčko na kole a k večeru se pustit do práce. A další výhodou je při hezkém počasí možnost práce kdekoliv na čerstvém vzduchu. Tak neváhejte a poohlídněte se po nějaké práci, která home office nabízí a začněte si užívat co nejvíce chvil na kole!
 

Jako tip na firmu, která vám takovou možnost poskytne, tu pro vás máme Tipli. V této společnosti najdete ideální spojení flexibility s možností práce z domova. Navíc vás zde čeká kolektiv plný mladých lidí, kteří nemají ke sportu daleko. Cyklistiku byste si tak mohli užívat klidně společně!

Se vším vám pomůže pracovní portál VímVíc


Rozhodli jste se, že už není na co čekat a je na čase si začít užívat krásného počasí na kole místo v kanceláří? Pak neváhejte a jako první krok se jděte registrovat na VímVíc! A v čem vám to pomůže?
 

VímVíc je kariérní portál, který vám pomůže s hledáním nové práce od začátku až do konce. Stěžejní pro vás budou již zmiňované pracovní inzerce, které poskytují dostatečný výběr pro každého. A nebojte si ani toho, pokud je u nějaké inzerce podmínkou dovednost, ve které zrovna nevynikáte. I s tím vám VímVíc pomůže! Díky řadě online kurzů se můžete naučíte vše, co k práci potřebujete. A tento portál vás nenechá na holičkách ani před samotným pohovorem. S přípravou na něj vám pomůžou články, které vám krok za krokem poradí, jak být úspěšní.
 

Není tedy na co čekat! Jaro je v plném proudu, tak se do něj vrhněte s novou prací, díky které pro vás cyklistika už nebude pouze občasným koníčkem!
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Návod, jak mít víc času na kolo"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |