Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jak pečovat o kola s pomocí nanotechnologie

5.6.2018 11:45

Neustále se opakující koloběh čištění a mazání, používání odlišných maziv pro suché a mokré prostředí, následné odmašťování a odstraňování brusné pasty. Takové scénáře všichni dobře známe. Víte, že to tak být nemusí?

Bookmark and Share

 

Český výrobce Nanoprotech přišel s vlastním řešením péče o kola v podobě spreje Nanoprotech Bicycle. S přípravkem na bázi nanotechnologie odpadá časté mazání a jeho neviditelná ochranná vrstva nelepí tolik nečistot. Je také vodou nesmyvatelná a díky nanočásticím vydrží na povrchu extrémně dlouho.

Proč je důležité udržovat své kolo v perfektní kondici?

Čisté kolo, pečlivě ošetřovaný řetěz a hladký chod všech mechanických komponentů - to vše nedělá jen dobrou vizitku každému cyklistovi, ale především se jedná o pomyslnou “svatou trojici” pro správnou a spolehlivou funkci kola. Pouze stoprocentní funkčnost všech jeho mechanismů zajistí požitek z dobré jízdy a především efektivní přenos vašeho fyzického výkonu. Stejně jako zbytečné fyzické námaze lze předejít i nadměrnému a zbytečnému opotřebování jednotlivých komponentů. Jen jízda bez přebytečné námahy, skřípění řetězu a nabalování brusné pasty na pastorky dokáže přinášet to správné uspokojení.

Jak může Nanoprotech Bicycle pomoci vašemu kolu?

Spreje Nanoprotech jsou jediné antikorozní a lubrikační oleje na našem trhu, které obsahují nanočástice. Ty po aplikaci dokonale vyplňují mikrotrhliny a póry na povrchu kovu a 100% vytěsňují vodu a vlhkost. Po promazání se roztok neodpařuje, ani nestéká, nýbrž mírně zatuhává. Díky tomu minimalizuje lepení nečistot a vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu, která vydrží 300 - 600 ujetých km, v závislosti na podmínkách provozu.

Přípravek je také vhodný pro zakonzervování mechanismů kola v případě dlouhodobého skladování. Roztok je šetrný ke gumě, plastům, dřevu a lakovaným povrchům. Rozleštěním oleje Nanoprotech je tedy také možné ošetřit rám kola, čímž zamezíte nadměrnému ulpívání bláta a nečistot a výrazně usnadníte následné čištění celého kola po jízdě v terénu.


Jak je to s aplikací přípravku ve spreji?

Pokud jste zvyklí ošetřovat řetěz oleji pro suché, nebo mokré prostředí přímo z kapátka, nemusíte mít starost, že použití přípravku ve spreji bude krokem zpět pro pohodlnou aplikaci. Nanoprotech Bicycle je díky své funkci a složení schopný plně nahradit přípravky pro suché i mokré mazání. Český výrobce antikorozních a izolačních roztoků volil pro své produkty speciální aplikátor a vylepšený ventilek, díky němuž lze po řádném protřepání přímo zakapávat jednotlivé nýty řetězu a olej je možno z lahvičky nanášet pod libovolným úhlem. Pro ještě pohodlnější aplikaci můžete zvolit i největší balení 300 ml s profesionálním dvoucestným aplikátorem.

Kde a v jakých variantách lze přípravek sehnat?

Revoluční lubrikační a antikorozní olej je k sehnání v profesionálním 300 ml balení a standardním balení 150 ml. Pro případ vyzkoušení, či možnost vzít olej na cesty s sebou spolu s nářadím je k dispozici i v polovičním balení 75 ml.

 

Vyrobeno v ČR. K dostání na všech dobrých cykloprodejnách, nebo přímo u výrobce. Cena od  206,- Kč. Všechna prodejní místa naleznete na www.nanoprotech.cz

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Jak pečovat o kola s pomocí nanotechnologie"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu