Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

ALISY Bike Babí Léto již po 17

7.8.2018 10:04

Jedinečný MTB marathón poblíž Liberce, kde zažijete maximum přírody, minimum asfaltu? Milujete závody, které se zapíší pod kůži originálním rukopisem? Chcete si pořádně hrábnout, a to třeba společně ve dvojici? Vybrat si z 3 typů tras (30/50/80km), zabodovat v jedné z 19 kategorií či seriálu Haven MTB series? ALISY Bike Babí léto je tu pro Vás! Letos ve znamení osmiček – 18. 8. 2018 a motta „RIDE OR DIE“.

Bookmark and Share

ALISY Bike Babí Léto 2018. Autor: Pavel Hobrlant

 

17. ročník marathónu ALISY Bike Babí Léto se uskuteční 18. 8. 2018 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30km („hobby“, převýšení 632m), 50km („middleway“, převýšení 1420m)a 80km(„hot chilli pepper“, převýšení 2405m) Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu skrze Skalní divadlo pod Popovou skalou, stoupáním na Buk republiky či hrádeckým pohraničním singltrekem. V rámci Decathlon dětského Babího léta se proti sobě mladí bikeři postaví na technickém okruhu v přilehlém hájku u jezera. V letošním roce je trasa na 50 km a dětský závod opět součástí seriálu Haven MTB series. Trasa na 30 km se nově stala součástí Českého krosového koloběžkového poháru.
 
Moto „RIDE OR DIE“ se stalo ústředním motivem letošního trička. Autor: Pavel Hobrlant.

PROČ K NÁM PŘIJET?


Můžeme Vám nabídnout hned několik důvodů. Řadíme se mezi nejstarší bikové akce a vůbec jeden z posledních pravých horských marathónů v České republice. Naše trasy jsou designovány v souladu s mottem: “Maximum přírody, minimum asfaltu!” Snažíme se zachovat čirou podstatu mountainbikingu tkvící v přírodě samé, v jejím archetypálním propojením s bikerem, kde se rodí ona neopakovatelná atmosféra. K nám si nejezdí "cykloturisti" zabikovat po asfaltu, nýbrž opravdový bikeři, a to do maximální divoké přírody pohraničních Lužických hor. Chybí Vám na „megalomanských“ cyklo závodech osobní přístup? Babí léto založené na sedmnáctileté rodinné tradici si na přímém kontaktu se závodníky přímo zakládá. Vynikáme kvalitou, jsme výborně dostupní po dálnici z Prahy, cenově přijatelní.

Autor: Roman Sedláček


JAKÁ TRASA JE TA VAŠE?


Jste biker začátečník? Bojíte se, že nemáte letos naježděno? „Hobby“ trasa na 30 km je pro Vás ideální volbou. Považujete se za kvalitního bikera „zlatého středu“ po stránce fyzické i technické? Naše "Middleway" 50 km Vás jistě nadchne. A nakonec, kladete si rádi vysoké výzvy a saháte na dno vlastních sil? Osmdesátka "Hot chilli pepper" je pro Vás jako dělaná! Na této nejtradičnější a nejtvrdší trase můžete na vlastní kůži okusit archetyp slova marathón.

Autor: Roman Sedláček


KDE NAJDU PODROBNOSTI?


Veškeré info na webu, nejnovější aktuality na facebooku

 

Video z loňského ročníku:


CO NA ZÁVĚR?


Přijeďte si vychutnat magikou pohraniční krajinu, pocítit ducha i tradici Babího léta, zažít lety ověřenou kvalitu a určitě nebudete litovat. Těšíme se na startu!
 
Autor: Roman Sedláček
 

Petra Cinkánová

Diskusní fórum pro: "ALISY Bike Babí Léto již po 17"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu