Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Valachy tour chystá novinky: dvoudenní triatlon i rodinné štafety na duatlonu

14.12.2018 10:59

VELKÉ KARLOVICE – Seriál Valachy tour, který zahrnuje pět závodů různých sportovních disciplín pořádaných v okolí beskydských Velkých Karlovic, vstoupí do příštího, sedmého ročníku s několika novinkami. Tou nejzajímavější je rozšíření legendárního triatlonového závodu Valachy man, jenž bude nově dvoudenní.

Bookmark and Share

Už je také pohromadě termínová listina závodů. „První akcí bude 9. února závod na běžkách Noční stopa Valachy. Celkem opět počítáme s pěti závody během celého roku, přičemž ten nejoblíbenější – triatlon Valachy man – čeká zásadní změna. Zatímco dříve se konal vždy v první srpnový pátek, nově ho protáhneme až do soboty. První den bude patřit dětem a závodu dospělých na kratší trase. V sobotu se pak uskuteční „hlavní“ závod na dlouhé trase a soutěž štafet. Velmi nám to zjednoduší organizaci a také budeme moci rozšířit startovní listinu. Dosavadní kapacita závodu s tisícovkou míst totiž bývala v posledních letech vyprodána,“ uvedl prezident Valachy tour Vladimír Sušil.


Další novinkou bude zpestření závodu Valachy duatlon, který se nově otevře i dvoučlenným rodinným štafetám. „Bude to jistě vítané zpestření, které podtrhne naši filozofii sportovních zážitků pro celou rodinu. Zvažujeme také změnu trasy závodu horských kol Bike Valachy,“ doplnil Vladimír Sušil.


Zájemci se mohou do všech závodů přihlásit už nyní prostřednictvím celoročního startovného, které často slouží i jako vánoční dárek pro sportovní nadšence.
Ve spolupráci s Resortem Valachy pořadatelé Valachy tour chystají příští roki několik sportovních kempů, spojených s tréninkem na trasách závodů Valachy tour. V lednu se chystá Škola běžeckého lyžování, během roku pak Běžecká škola Miloše Škorpila i s novinkou – termínem vyhrazeným úplným začátečníkům, Bike kemp a Triatlonový kemp s Ironmanem Petrem Vabrouškem.

Termíny závodů Valachy tour 2019

 • Noční stopa Valachy - 9.2.
 • Valachy duatlon - 4.5.
 • Bike Valachy - 15.6.
 • Valachy man - 2. a 3.8.
 • Běhej Valachy - 19.10.

Další sportovní akce Valachy tour:

 • 28. – 30. 1. Škola běžeckého lyžování
 • 11. – 14. 4. Bike kemp Valachy
 • 22. – 25. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila pro začátečníky
 • 25. – 28. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila
 • 11. – 14. 7. Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem
 • 10. – 13. 10. Běžecká škola Miloše Škorpila

Martina Žáčková

Diskusní fórum pro: "Valachy tour chystá novinky: dvoudenní triatlon i rodinné štafety na duatlonu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |