Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jarní adrenalinový výlet se střelbou z legendárních pušek

20.3.2019 11:02

Přemýšlíte co podniknout během prvních jarních víkendů? Venku začíná jaro a s ním konečně slunečné dny, ale na dlouhou procházku se ještě necítíte? Co se vypravit do přírody i za adrenalinem?

Bookmark and Share

Chcete-li překvapit své blízké něčím opravdu originálním, nadělte jim den, během kterého se budou aspoň chvíli cítit jako hrdina z akčního filmu. Spojte výlet do krásné přírody Příbramska a venkovní střelnici RANGER Shooting.Tento zážitek nadchne všechny milovníky koltů, visících proklatě nízko, i všechny ostatní zájemce o sportovní střelbu.


Na zážitkovou střelbu můžete jít prakticky s kýmkoliv. Odpoledne na venkovní střelnici znamená zajímavou aktivitu pro kolegy z práce, známé, kamarády, strýčky a bratrance. Potěší však doslova celou rodinu, neboť střílet mohou dokonce i děti ve věku od 10 let. Tatínek s sebou klidně může vzít maminku a své ratolesti.


Střelecké zážitky začínají buď dopravou z Prahy nebo ve venkovním střeleckém areálu, který se nachází asi třičtvrtěhodinky jízdy autem z Prahy nedaleko Příbrami. Dosahuje rozlohy 70 tisíc metrů čtverečních (tedy dva a půl Střelecké ostrovy na Vltavě), tedy dost na to, aby se na něj vešla celkem 4 střeliště až 500 m dlouhá. Nechybí ani pohodlné zázemí a další vybavení.

 


Zážitková střelba vás pozitivně nabije


Program zážitkové střelby startuje školením, o něž se starají profesionální instruktoři z policejních a armádních složek. Po instruktáži nasazení ochranných pomůcek včetně vest následuje vlastní střelba doplněná soutěžemi a zakončená občerstvením a předáním certifikátů o absolvování kurzu. Celá akce zabere kolem 3 hodin a je určena i pro veřejnost bez zbrojního průkazu.


Na výběr je z 25 typů zahrnujících například rakouskou pistoli Glock, ikonický revolver Smith & Wesson či populární  Kalašnikov AK-47. Vyzkoušet si zaslouží odstřelovací puška Dragunov, americká policejní brokovnice Remington 870 a jiné vojenské zbraně.


TIP: Pokud vás sportovní střelba nadchla, můžete vyzkoušet i další disciplíny jako střelbu na letící asfaltové holuby v Pičíně, nedaleko Příbrami. Stačí se objednat u pana Procházky a domluvit si lekci z brokovnic na pohyblivé terče. Objednat se můžete přímo na stránkách brokové střelnice.

- inzerce -
 

Diskusní fórum pro: "Jarní adrenalinový výlet se střelbou z legendárních pušek"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |