Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

STEVENS 50 PODRALSKO slaví desáté výročí

27.3.2019 10:49

Jaro je tady. Proč si nezajet rozjezdový závod v krásné přírodě bývalého vojenského prostoru RALSKO? Nabízí se maraton STEVENS 50 PODRALSKO, který v tomto roce slaví desáté výročí.

Bookmark and Share

V Osečné u Liberce odstartuje 6. 4. 2019 již desátý ročník maratonu STEVENS 50 PODRALSKO. Tento oblíbený otvírák nové cyklistické sezóny je první zastávkou seriálu GALAXY  STEVENS SÉRIE. Závod je určen jak pro profesionální jezdce, tak i pro širokou sportovní veřejnost.
         

Oblast, mezi Mimoní, Stráží pod Ralskem, Hamrem na Jezeře a Osečnou, dává možnost příjemného ježdění na zpevněných cestách i asfaltových silničkách, s krásnými výhledy na dominanty tohoto kraje, kterými jsou Bezděz, Děvín a Ralsko. Oblast bývalého vojenského prostoru má svojí zvláštní a jinde neopakovatelnou atmosféru! Pořadatelé ze SpinFitu Liberec připravili rychlou a nenáročnou trať vhodnou jako rozjezdový závod do nové cyklistické sezóny. Všichni si zde zajedou pohodový a rychlý závod v mírně zvlněném terénu.

Závodníci si mohou vybrat  trasu 58 km nebo 25 km. Vítězové všech 17 kategorií se mohou těšit na hodnotné ceny a pro všechny účastníky maratonu se bude losovat tradiční bohatá tombola. Právě trať 25 km je vhodná pro všechny maminky a jejich větší ratolesti, kteří jsou aktivní a rádi se projedou oblastí s výjimečně zachovalou přírodou.
                   

Zázemí závodu bude v základní škole Osečná. Teplé občerstvení se bude podávat ve školní jídelně. Všichni závodníci, kteří se přihlásí předem, získají pamětní ručník závodu a budou mít vytištěné jméno na startovním čísle. Můžete otestovat kola a elektrokola Stevens, Galaxy a Totem na stánku CYKLOŠVEC.   
        

Přijeďte s námi oslavit desáté výročí maratonu v Osečné. Pořadatelé se těší na všechny, kteří si 6. 4. 2019 přijedou zazávodit. Více informací najdete na www.spinfit.cz a www.galaxy-serie.cz

Luďka Bílková

Diskusní fórum pro: "STEVENS 50 PODRALSKO slaví desáté výročí"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |