Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Začátek cyklistické sezóny 2019 je zde!

3.4.2019 14:33

Každý milovník cyklistiky se již určitě nemohl dočkat tohoto období, které opět po zimě umožní vytáhnout své kolo z garáže a vyrazit na něm do okolní přírody. Pokud jste jedním z nich, podívejte se na několik tipů pro první letošní cyklovýlety.

Bookmark and Share

Pokud už se těšíte, až poprvé vyjedete na cyklovýlet, ale stále nevíte kam, nebojte. Míst k objevování je u nás stále mnoho a vstřícných ubytovatelů ochotných vás i s vaším kolem ubytovat přibývá také. Proto neváhejte a vyrazte prozkoumat krásy naší republiky!

Množstvím krásné přírody propletené cyklostezkami láká například NP Šumava. Cyklotrasy a turistické trasy jsou zde velice dobře upravené a připravené i na letošní sezónu. Díky tomu jsou vhodné nejen pro zkušené cyklisty, ale i pro ty začínající, včetně dětí. Navštívit zde můžete například pramen řeky Vltavy nebo některé z nádherných jezer ledovcového typu.

Dalším možným cílem pro vaše výlety je region jižní Moravy. Jelikož je zde krajina převážně rovinatého charakteru, ocení ji zejména Ti, kteří se neradi dřou do kopců, ale upřednostňují spíše klidnou projížďku obohacenou o poznávání nových míst. Hlavním lákadlem této lokality je bezpochyby Lednicko-Valtický areál, který je tvořen rozsáhlými parky, historickými stavbami a soustavou rybníků.

Další možnosti cykloturistiky včetně ubytování naleznete na Penzion.cz.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Začátek cyklistické sezóny 2019 je zde!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu