Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Malevil Cup se chystají medailisté z OH a světových šampionátů

16.4.2019 12:47

Na Malevil Cup se chystají medailisté z Olympijských her a světových šampionátů horských hol i vítěz prestižního Cape Epic. Jubilejní 20. ročník legendárního Malevil Cup je na programu již 8. června. Trasy vedoucí hraničními hvozdy Lužických a Žitavských hor budou hostit cyklisty z celého světa. Aktuálně jsou přihlášeni závodníci z Evropy, ale i ze Spojených arabských emirátů.

Bookmark and Share

Pořadatelé mají již v tuto chvíli potvrzená velká jména. Jednou z největších hvězd letošního závodu bude účast dvojnásobné olympijské medailistky Maji Włoszczowské z Kross racing teamu. Tuto úřadující polskou šampionku doplní na startovní čáře i její týmový kolega Ondřej Cink, který si na Malevil Cupu odbude svoji premiéru. Malevil Cup si nenechá ujít ani vítěz Cape Epic a úřadující český mistr v marathonu horských kol Kristian Hynek. Chybět nebude ani kompletní česká a německá marathonská špička.

Organizátoři připravili změnu trasy na nejdelší 100 kilometrové trati. "Jelikož má Malevil Cup v německé straně hor neskutečné jméno, rozhodli jsme se přidat nových 8 kilometrů právě v Německu. Tímto se dostáváme do krásných bikových pasáží Žitavských hor, které si vychutná každý biker", dodává Radek Patrák, šéf organizačního týmu.

Přihlášky předem na internetu končí 3. června 2019. 

Oslavu jubilea otevře v páteční podvečer představení favoritů i legend závodu s jejich autogramiádou. Sobotní program začne startem marathonů od 8.30 hodin. Ze čtyř tras na 100, 65, 45 a 25 km a mnoha kategorií si vybere každý. Malevil Cup je opravdu pro všechny. Proto je v programu i nesoutěžní jízda, rodinný cyklovýlet nebo večerní Bike-párty.

Nedělní program na Malevilu je tradičně vyhrazen dětem. Připraveny budou dětské závody, soutěže s Týmem silniční bezpečnosti a mnoho dalšího.

Už víte, co budete dělat o víkendu 8. - 9. 6. 2019?  Malevil Cup by Author by jste si rozhodně neměli nechat ujít ani vy.

Oficiální trailer



Více informací naleznete na www.malevilcup.cz
 

Radek Patrák

foto: Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Na Malevil Cup se chystají medailisté z OH a světových šampionátů"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama



Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama





Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz