Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

ŠKODA AUTO Sázava: To bude jízda

12.6.2019 10:08

Devatenáctý ročník sázavského závodu je tady. ŠKODA AUTO Sázava odstartuje již tuto sobotu 15. června a účastníci se mají opravdu na co těšit!

Bookmark and Share

Stejně jako na předchozích akcích nabídne sázavský podnik tři trasy, nezapomenutelné sportovní zážitky, veškerý potřebný komfort a zázemí s výhledem na hlavní dominantu města, na jeden z nejstarších benediktinských klášterů v Čechách. Sázava je také proslulá sklářským řemeslem, které jej více jak sto let prezentuje pod značkou Simax doma i ve světě.


Všechny tratě vedou podél řeky Sázavy vzhůru, aby se sjezdy navracely zpět. K tomu se přidává to nejlepší z místního okolí – brody, sázavské přítoky, místní singletraily, lesní cesty a tu a tam nějaký asfalt. Novinkou v letošním ročníku bude přejezd přes řeku Sázavu.

Pro rodiny s dětmi je tradičně připravena Nova jízda o délce necelých 20 kilometrů. Tuto nenáročnou trať zvládne každý, kdo se příležitostně vypravuje na kolo. Trať střední trasy B o vzdálenosti 40 kilometrů volí sportovci, kteří si chtějí užít adrenalinové dopoledne v pestrém sázavském terénu. Ti, kteří mají dostatek sil, si mohou vychutnat nejnáročnější osmdesáti kilometrovou trasu, jež bude zajímavou výzvou nejen pro profesionály, ale i hobbíky.


Na startu se tradičně potkají i ti nejmladší, kteří v dětských závodech do dvanácti let startují zcela zdarma díky značce Chupa Chups. Nejen nejmladší se také mohou těšit na mobilní dopravní dětské hřiště od We Love Cycling. 


V rámci startovního balíčku na trase A, B a Nova jízdy je kromě startu na vybrané trase a zpracování výsledků, teplé jídlo, pivo a limo z Havlíčkobrodského pivovaru Rebel a italská káva Segafredo. Po závodě je k dispozici mytí kola v zóně Kärcher.


Soutěžit se bude o hodnotné ceny, mezi nimiž bude například elektronika Niceboy, produkty z místní sklárny Simax či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se objeví mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo, cyklonavigaci Mio a dárkový voucher na 5000 Kč k libovolnému nákupu na e-shopu ŠKODA AUTO a. s. Exkluzivitou bude také zájezd pro 2 osoby do 4* hotelu s All Inclusive na řeckém ostrově Kréta od cestovní kanceláře CK BLUE STYLE  a kolo značky Head.


Přijeďte si 15. června užít skvělý sportovní den a poznat to nejlepší z okolí Sázavy.

 

Filip Švestka

Diskusní fórum pro: "ŠKODA AUTO Sázava: To bude jízda"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu